Oliwia Bieniuk fot. instagram.com/o.liwia_b.ieniuk

Oliwia Bieniuk ścięła włosy – jak wygląda teraz córka Ani Przybylskiej?

Zyskująca na popularności córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka zaskoczyła wszystkich zmianą fryzury. Do twarzy jej w krótszych włosach?
/ 27.09.2018 12:21
Oliwia Bieniuk fot. instagram.com/o.liwia_b.ieniuk

Spokojnie, zmiana nie jest drastyczna, a fryzura – bardzo kobieca. Oliwia pokazała się w niej po raz pierwszy w weekend.

Włosy skrócone o połowę

Media coraz częściej i chętniej piszą o pięknej córce zmarłej w 2014 roku Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. O Oliwii było niedawno głośno, gdy okazało się, że marzy o tym, by zostać modelką. 16-latka dobrze wypada przed obiektywem, wzięła już udział w kampanii popularnej marki odzieżowej i w reklamie telefonii komórkowej.

Powoli przyzwyczajamy się już także do tego, że jakikolwiek ruch dziewczyny jest szeroko komentowany w mediach – także zmiana wizerunku. Kilkanaście godzin temu Oliwia opublikowała zdjęcia z Julią Wieniawą i Margaret, na których w oczy rzuca się jeden szczegół: jej wyraźnie krótsze włosy!

Fryzura Bieniuk sięga teraz do ramion – po długich pasmach nie ma już śladu. Dzięki dość wyraźnemu cięciu włosy zyskały lekkość, a Oliwia… wygląda na kilka lat starszą! Nam jednak bardzo podoba się ta przemiana. A co Wy o niej sądzicie?

fot. instagram.com/o.liwia_b.ieniuk/, kolaż Polki.pl

Zobacz też:
Córka Anny Przybylskiej wybrała kontrowersyjny zawód. Czy Jarosław Bieniuk się na to zgodzi?
Córka Anny Przybylskiej wywołała burzę w internecie. Czy naprawdę wygląda źle i się postarza?