oliwia bieniuk screen Instagram

Córka Ani Przybylskiej wybrała kontrowersyjny zawód. Co na to Bieniuk?

Tacie Oliwii może nie spodobać się to, kim chce zostać w przyszłości jego córka.
/ 24.07.2018 11:26
oliwia bieniuk screen Instagram

Córka Ani Przybylskiej i Jarosława Bieniuka – 16-letnia Oliwia – dobrze wypada przed obiektywem, co widać chociażby na jej Instagramie. Nastolatka marzy o tym, żeby zostać modelką. Czy taki zawód jest czymś, czego chciałby dla swojej córki Jarosław Bieniuk?

Nie tylko Liam Szczęsny! Inne dzieci gwiazd też noszą oryginalne imiona

Dla każdego rodzica przyszłość jego dziecka jest najważniejsza. Dla Jarosława Bieniuka bardzo ważne jest wykształcenie dzieci, dlatego mocno się ucieszył, gdy Oliwii udało się dostać do LO im. Józefa Piłsudskiego w Gdyni. Do tej szkoły chodziła też Ania Przybylska. „Oliwia nie boi się porównań do mamy. Liczy na to,że od profesorów dowie się więcej o tym, jaka była psotna Ania sprzed lat. Jarek jest bardzo dumny ze swoich dzieci i chętnie chwali się nimi przy każdej możliwej okazji” – powiedział znajomy Bieniuków w rozmowie z „Na żywo”.


Jarosław Bieniuk był w tym roku z córką Oliwią na festiwalu Open'er. (fot: Instagram: jaretpalmer)

Kim chce zostać córka Przybylskiej?

Oliwia jednak poza szkołą mocno interesuje się modelingiem. Chciałaby rozwinąć się jako modelka. Ma zresztą już na swoim koncie pierwsze doświadczenia w tym zakresie – wzięła udział w kampanii popularnej marki odzieżowej i w reklamie telefonii komórkowej. Oliwia marzy by zostać modelką. A co na to jej tata?
Podobno nie chce ograniczać córki, ale stawia jeden warunek. Najpierw Oliwia musi się skupić na nauce i mieć dobre oceny, potem dopiero może myśleć o dodatkowych zajęciach i pracy. Brzmi sensownie.


screen Instagram: Oliwia_bieniuk

Gdy patrzymy na zdjęcia Oliwii, nie mamy wątpliwości, że jeśli zechce, czeka ją kariera przed obiektywem.

źródło: Viva.pl

Więcej newsów o gwiazdach:Ewa Farna znów przytyła? A może jest w ciąży? Gwiazda po mistrzowsku rozprawiła się z plotkamiZły stan zdrowia Ryszarda Rynkowskiego. „Niewykluczone, że konieczna będzie operacja”