Niewybaczalne wpadki gwiazd

Latami wspinali się na szczyt, byli kochani, rozchwytywani, zarabiali miliony. Ale wystarczył jeden błąd, by na zawsze stracili sympatię fanów.
/ 08.12.2009 13:12
Janet Jackson i afera sutkowa

W 2004 roku będąca u szczytu sławy Janet Jackson przyjęła zaproszenie do występu w przerwie traktowanego przez Amerykanów jak święto narodowe meczu o mistrzostwo zawodowej ligi futbolu (czyli Super Bawl). Transmitowaną na żywo imprezę oglądało ponad 50 milionów widzów! Janet wystąpiła z Justinem Timberlakiem, który w finale ich piosenki zerwał z niej część stroju. Oczom widzów ukazał się wtedy... sutek Janet. I choć cała ta scena trwała pięć sekund, a Janet tłumaczyła, że ów częściowy striptiz był dziełem przypadku, to i tak wybuchł skandal! Już następnego dnia po imprezie amerykańskie telewizje wprowadziły zasadę opóźnienia transmisji imprez – tak, aby na przyszłość można było ocenzurować podobne wybryki. Prasa nie zostawiła na Janet suchej nitki, a parę organizacji społecznych podało ją do sądu za obrazę uczuć moralnych. Ba! Płyty Janet doczekały się losu podobnego do zakazanych książek w średniowieczu. Kilka gospodyń domowych użyło ich bowiem w czasie happeningu jako... podpałki. Z ulubienicy Amerykanów Janet stała się symbolem zgorszenia. Wszystkie jej wydane po Super Bawl płyty były klapami, a tournée odwoływano z powodu braku zainteresowania. Co najciekawsze, współwinnemu „zbrodni” Justinowi afera uszła na sucho. To się nazywa dyskryminacja!
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/09.12.2009 20:31
Jeśli według autora rankingu "Niewybaczalne wpadki gwiazd" Janet Jackson u szczytu sławy była 2004 roku, to nalezy przyjąć, że druga wajna świataowa wybuchła w 1950 roku. Drogi autorze! Najwięsze sukcesy Janet odniosła w latach 1989 - 1993 kiedy sprzedawała Diamentowe płyty w USA, później było coraz gorzej... by w 2004, 2006 i 2008 wydac NAJGORZEJ SPRZEDANE PŁYTY W SWOJEJ KARIERZE. Najstępnym razem radzę uzupełnic wiedzę, na temat, na który naczelna kazała zrobić "artykuł"