Najlepiej ubrane gwiazdy na gali Flesz Fashion Night 2019

Czerwona sukienka Julii Wieniawy, czy może klasyczny zestaw Joanny Koroniewskiej? Oto najlepiej ubrane gwiazdy na Flesz Fashion Night 2019.
Urszula Wilczkowska / 04.09.2019 12:21

Flesz Fashion Night już za nami. To najważniejsza impreza modowa w Polsce, która co roku przyciąga najwybitniejsze gwiazdy. Stylizacje celebrytów jak zwykle zachwycały, trzeba jednak przyznać, że w tym roku wśród wieczorowych sukni i kombinezonów zdecydowanie królował blask. Czasem jednak dobór dodatków okazywał się nieco nietrafiony... Kto pojawił się na tegorocznej gali?

Gwiazdy na Flesz Fashion Night 2019

Na czerwonym dywanie można było zobaczyć między innymi Joannę Koroniewską, Annę Wyszkoni, Dorotę Rabczewską i Annę Puślecką. Naszą uwagę przykuły również stylizacje Julii Wieniawy i Julii Wróblewskiej – młodych gwiazd, których z pewnością nie można posądzić o brak gustu.

Wśród mężczyzn zaś pojawili się Bartosz Piekarski, Sławek Uniatowski i Łukasz Darlak. Na gali nie zabrakło też Rafała Maślaka oraz Jakuba Kucnera.

Które gwiazdy wyglądały najlepiej i czy któraś zaliczyła modową wpadkę? Sprawdź w naszej galerii!

Którzy projektanci pojawili się na gali?

Na wybiegu można było podziwiać kreacje największych polskich artystów, między innymi duetu Paprocki&Brzozowski, Łukasza Jemioła , Lidii Kality oraz Agnieszki Maciejak. Jak co roku projektanci wybrali na swoje muzy polskie gwiazdy. Które z nich przeszły w świetle reflektorów?

Projekty projektantów miały okazję zaprezentować między innymi Julia Wieniawa, Marina Szczęsna oraz Joanna Koroniewska. Wyglądały naprawdę zjawiskowo!

Agnieszka Maciejak jako swoją muzę wybrała zaś Annę Puślecką. Projektantka przyznała, że aktorka jest dla niej ogromną inspiracją przez to, jak walczy z systemem służby zdrowia, wspiera kobiety i otwarcie mówi o życiu z chorobą. Anna Puślecka nie tak dawno opublikowała apel do ministra zdrowia, w którym wytknęła brak opieki dla osób walczących z rakiem piersi.

Zobacz też:
Gwiazdy na ramówce Polsatu. Która z nich wyglądała najlepiej?
Te gwiazdy oszalały na punkcie swoich psów!

Redakcja poleca

REKLAMA