Psy polskich gwiazd - jakiej są rasy, jak mają na imię

Gwiazdy też mają swoich ukochanych czworonogów. Niektóre z nich chodzą razem ze swoimi właścicielami do pracy, a nawet mają swoje własne konta na Instagramie!
Urszula Wilczkowska / 16.08.2019 11:31

Które gwiazdy nie wyobrażają sobie życie bez swoich czworonogów? Wiele z nich zabiera swoje psy do pracy - na plan zdjęciowy albo w trasy koncertowe. Niektóre z gwiazdorskich psów mają nawet na swoim koncie role filmowe!

Psy polskich gwiazd

Psimi gwiazdami są na przykład dwa z pięciu psów Agnieszki Woźniak-Starak. Razem z psem Pikusiem prowadziła program „Na językach”, a jej jamniczka Dżudi wystąpiła w filmie „Sztuka kochania”

Małgorzata Rozenek-Majdan często chwali się na swoim Instagramie „gangiem Majdana”, czyli buldogiem angielskim o imieniu George oraz dwoma buldożkami francuskimi - Sisi i Lili.

Zdecydowanie największą gromadę psów ma Joanna Krupa. Nie przeszkadza jej to jednak w tym, by ze wszystkimi wylegiwać się w jednym łóżku! Modelka jest znana ze swojej miłości do futrzaków, regularnie angażuje się w kampanie przeciw testom na zwierzętach oraz promuje akcję „Adoptuj nie kupuj”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ja i mój Gang #gangmajdana😉

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Całkiem pokaźne stadko ma też Karolina Korwin-Piotrowska. Ze swoimi trzema psami rasy jack russel terrier często występuje w telewizji. Z psem Czarkiem u boku pracuje też Kinga Rusin. Razem z futrzakiem często pojawia się na planie programu Dzień Dobry TVN. Czarek ma nawet własne konto na Instagramie.

To nie jedyne gwiazdy, które pracują ze swoimi psami! Dawid Kwiatkowski zabiera swojego psa Weedy'ego w trasy koncertowe. Nie wyobraża sobie rozłąki z ukochanym czworonogiem!

Sławę w internecie zdobywa również adoptowana suczka Zofii Zborowskiej. Jej instagramowy profil ma ponad 50 tysięcy obserwujących! Ostatnio skradła całą uwagę na ślubie swoich właścicieli dzięki... własnej białej kreacji!

Zobacz też: 
Agnieszka Kaczorowska zdradziła imię córeczki! Wyjaśniła też, czemu nie pokaże jej twarzy
Czy Magda Gessler poprawiała urodę? Znamy odpowiedź restauratorki!