Gwiazdy na ramówce Polsatu. Ich stylizacje są naprawdę zachwycające!

Kto pojawił się na tegorocznej jesiennej ramówce Polsatu? Oto najlepiej ubrane gwiazdy na całej imprezie!
/ 30.08.2019 11:05

Jesienna ramówka Polsatu już za nami. Kto pojawił się tego wieczoru? Kreacje niektórych gwiazd naprawdę nas zaskoczyły – w bardzo pozytywnym tego słowa znaczeniu. Kto postawił na blask, a kto na dodatki w wersji mini?

Gwiazdy na jesiennej ramówce Polsatu

Na prezentacji ramówki stacji jak zwykle pojawił się szereg osobistości. Do zdjęć na ściance pozowały między innymi Katarzyna Zielińska, Małgorzata Socha, Ewelina Lisowska czy Edyta Herbuś. Wśród mężczyzn zaś pojawili się Andrzej Grabowski, Damian Kordas i Krzysztof Ibisz.

Tej jesieni na gali Polsatu zdecydowanie królowało srebro. Na takie odważne stylizacje zdecydowały się Małgorzata Socha, Reni Jusis, Karolina Gilon i Aleksandra Szwed. Na błysk w złotej odsłonie postawiła za to Urszula Dębska, aktorka z serialu „Pierwsza Miłość”.

Która z nich wyglądała najlepiej? Zobacz zdjęcia w naszej galerii!

Co zobaczymy tej jesieni w Polsacie?

Tej jesieni Polsat szykuje dla widzów naprawdę wiele atrakcji. Na antenę wracają ulubione seriale i programy widzów, ale pojawią się też interesujące nowości. Co zobaczymy na kanale już we wrześniu?

Już niedługo widzowie będą mogli śledzić dalsze losy swoich ulubionych bohaterów seriali „Pierwsza Miłość” oraz „Przyjaciółki”. Będziemy też mieć szansę zobaczyć Julię Wieniawę, Weronikę Rosati oraz Katarzynę Zielińską na planie nowego serialu „Zawsze warto”.

Miłośnicy programów rozrywkowych również nie będą zawiedzeni. Już za kilka dni będziemy mogli obejrzeć taneczne programy „World of Dance Polska” i „Taniec z Gwiazdami”. Wśród nowości znalazły się reality show „Ninja Warrior” prowadzony przez Aleksandrę Szwed oraz „Love Island”, w którym tę rolę będzie odgrywać Karolina Gilon.

Zobacz także:
Te gwiazdy zdecydowały się na nietypowe suknie ślubne. Wyglądały przepięknie!
Psy, na punkcie których oszalały gwiazdy. Która z nich ma największą gromadkę?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)