Marion Cotillard w dżinsach w Cannes fot. Screen Instagram

Marion Cotillard w dżinsach na festiwalu w Cannes

Dress code "na czerwony dywan" przestaje istnieć?
Edyta Liebert / 18.05.2017 15:05
Marion Cotillard w dżinsach w Cannes fot. Screen Instagram

Festiwal w Cannes w tym roku zaskakuje już od pierwszej chwili. Niedyskretne sukienki to zawsze pożywka dla mediów, jednak nas zaintrygowała Marion Cotillard, która wprowadziła nowy trend: brak trendów na czerwonym dywanie. Bo przecież to filmy są tu najważniejsze.

Marion Cotillard w dżinsach na festiwalu w Cannes

Dla wielu nagrody i festiwale to parada blichtru i mody. Zazwyczaj na celowniku są hollywoodzkie gwiazdy i komentowane ich finezyjne kreacje, w których występują na czerwonym dywanie. Ale podczas Festiwalu Filmowego w Cannes w tym roku Marion Cotillard pokazała, że nie potrzebuje on dekoracji w postaci sukni. Założyła casualowe dżinsy.

 

Simple organic hair #marioncotillard #charlottegainsbourg #CannesFilmFestival #hereandnow

Post udostępniony przez WENDY ILES (@wendyiles_hair)

Francuska aktorka pojawiła się na pokazie prasowym swojego filmu "Ismael's Ghosts" w obszernej białej sukni (plażowej?) z krótkimi rękawami i wysokim rozcięciem, ukazującym jasnobłękitne dżinsy. Dobrała do tego wygodne sandały i parę lustrzanych okularów przeciwsłonecznych.

Anna Lewandowska wrzuciła zdjęcie po ciąży. Fani zwrócili uwagę na jeden detal

Czekamy na kolejne stylizacje. Co sądzicie o takim looku? Może warto przełamywać stereotypy i ustalać nowe, "normalne" standardy?

Goście muszą mieć dwa outfity, na wejściu sprawdza się obrączki i pierścionki zaręczynowe. Wesele siostry księżnej Kate zakrawa o absurd