Małgorzata Rozenek-Majdan nie oszczędza na dzieciach. Opowiedziała, do jakiej szkoły posyła Stanisława i Tadeusza i jak wygląda nauka

Czy też posyłacie swoje pociechy do prywatnych szkół?
/ 22.08.2017 13:19

Małgorzata Rozenek-Majdan, wbrew powszechnemu mniemaniu, bycie celebrytką stawia na dalekim miejscu za podium. Właśnie przygotowuje się z synami do rozpoczęcia nowego roku szkolnego i to traktuje jako swoją pracę numer jeden. W jakiej szkole uczą się chłopcy?

Jak mieszkają Majdanowie? „Nowocześnie, ale bardzo nieprzytulnie”

Bycie mamą to wyzwanie logistyczne

Wiele kobiet pracujących potrafi w magiczny sposób łączyć obowiązki domowe, biznesowe z wyjazdami i opieką na d dziećmi. Dziennie spędzają godziny nad pracami domowymi tłumacząc zagadnienia i utrwalając wiedzę u swoich dzieci. Nie inaczej jest w przypadku Małgorzaty Rozenek-Majdan, która jest mamą Stasia i Tadeusza (11 i 7 lat). Niejednokrotnie podkreślała, że edukacja dzieci jest dla niej najważniejsza.

Wszystko co robię zawodowo, zawsze na pierwszym miejscu stawiam dzieci. Ja dopasowuje do nich swoje plany. Staś w tym roku zmienia szkołę, idzie do gimnazjum. Chłopcy chodzą do francuskiej szkoły.

Rozenek-Majdan podporządkowuje ich nauce cały rok! W momencie gdy dostaje wykaz lekcji, zajęć, wystąpień czy przedstawień, dopiero potem planuje swoje show-biznesowe wyzwania. Szkoła, do której uczęszczają Stanisław i Tadeusz jest wymagająca i droga... Ale czego nie robi się dla dzieci?

W kółko k@&wa je%@n@! "Przestańcie w końcu przeklinać przy dzieciach", apeluje Superniania

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/27.08.2017 21:35
Hmmm czyli gdzie? w spożywczaku?!
/27.08.2017 21:28
Wyprawka nie musi być droga. My w tym roku część rzeczy potrzebnych do liceum kupiliśmy w sklepie który na pierwszą myśl nie kojarzy się z asortymentem do szkoły