Zobacz, jak mieszkają Majdanowie

Gwiazda chętnie pozuje na tle swoich wnętrz.
/ 21.08.2017 10:58

Bycie celebrytą to bycie na świeczniku  - Małgorzata Rozenek-Majdan doskonale o tym wie i liczy się z tym, że wszystko, co dotyczy jej osoby, jest komentowane, a opiniom nie ma końca. Najwięcej znajdziemy ich na Instagramie - tam Małgorzata Rozenek-Majdan zamieszcza regularnie zdjęcia i nie uszło uwagi obserwatorom, że lubi pokazywać swoje mieszkanie...

Czy to był retusz? Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała zdjęcia z sesji, na których jej nogi wyglądają na absurdalnie długie

Jak mieszkają Majdanowie

Każde zdjęcie celebrytki to pożywka dla hejterów, ale i fanów Rozenek-Majdan. Gwiazda TVN często umieszcza zdjęcia z przedpokoju, salonu czy sypialni. Odważyła się także na odkrycie ogrodowej, zazielenionej części. Wprawne i cierpliwe oko dostrzeże, że Rozenek-Majdan uwielbia nowocześnie urządzone wnętrza. Przykład? Zobaczcie:

 

#sobota #lenistwo😄czy może być lepiej?😄u Was też szał?😄

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Lustra, chromowane elementy (stoliki, ławy) i powierzchnie o lśniącym wykończeniu nadają wnętrzu luksusowy charakter, ale też odbierają przytulności. To nie uszło uwadze obserwujących, którzy regularnie komentują „luksusy” Rozenek-Majdan:

Za nic nie chciałabym mieszkać w tej szklarni!!!

Piękny dom, ale bardziej przypomina muzeum.

Zimne i nieprzytulne wnętrze, brakuje mi tu kolorów!

Każdy internauta wchodzi w rolę eksperta i komentatora. O co tyle zamieszania? Zobaczcie, jak mieszkają Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan.

Majdanowie zdecydują się na dziecko? "Bardzo byśmy sobie tego życzyli..."