Ile lat ma Małgorzata Rozenek-Majdan? - zobacz zdjęcie dowodu osobistego

Małgorzata Rozenek-Majdan fot. ONS.pl
Wątpliwości rozwiane? Zobaczcie!
/ 01.06.2017 13:54
Małgorzata Rozenek-Majdan fot. ONS.pl

1 czerwca to szczególny dzień dla Małgorzaty Rozenek-Majdan! Celebrytka nie dość, że świętuje Dzień Dziecka ze swoimi synami, to dodatkowo obchodzi urodziny. Które? Zobaczcie!

Małgorzata Rozenek z burzą loków! Zaplotła warkocze i... Oceńcie same, czy pasuje jej ta fryzura

Od kilku lat trwa absurdalny spór o to, ile lat ma Małgorzata Rozenek-Majdan. Według Wikipedii prowadząca "Project Lady" liczy sobie 39 lat. Ona sama niegdyś w programie zadeklarowała, że jest o wiele młodsza, potem nie odniosła się do plotek dotyczących jej wieku, a sekret pozostał sekretem i przedmiotem drwin. 

Myślałyśmy, że już dawno zaprzestano zaglądać w metryki gwiazd, jednak Rozenek-Majdan cieszy się niesłabnącą popularnością w tej materii. Ile ma lat Małgorzata Rozenek-Majdan? Wystarczy spojrzeć na zdjęcie dowodu osobistego, które wrzuciła na Instagram!

Ile lat ma Małgorzata Rozenek-Majdan? 

Czy to dowcip? Z dokumentu wynika, że żona Radosława Majdana ma 18 lat. Nie wiemy czy to pomyłka urzędnicza czy dowcip. Małgorzata Rozenek-Majdan przygotowała się jednak solidnie do świętowania swoich urodzin: ciekawe, czy czekała z opublikowaniem tego zdjęcia specjalnie do 1 czerwca? 

Małgorzata Rozenek-Majdan w butach za 100 zł!

Celebrytka dzień wcześniej umieściła zdjęcie z podziękowaniami dla fanów i wspierających ją osób. Zapowiedziała, że przez cały czerwiec codziennie o 19 będzie organizowała rozdanie - prezenty dla obserwujących ją osób.

 

Jutro są moje urodziny 🎂🍬🥂🍾💐💥 🎁 i uświadomiłam sobie, że jestem z Wami na Instagramie już ponad rok, a Wy codziennie sprawiacie mi ogromny prezent tym, że jesteście tu ze mną, piszecie do mnie listy, komentujcie zdjęcia oraz wymieniacie się ze mną swoimi refleksjami. Dziękuje Wam za to, bo to dla mnie ważne. ❤️❤️❤️Dziękuję Wam rownież za wszystkie życzenia, które zaczęliście mi składać. 😘😘😘 Pomyślałam, że tez chcę zrobić coś dla Was. 😊Już od jutra codziennie przez cały miesiąc o godzinie 19.00 będę rozdawać Wam prezenty. Śledzcie uważnie mojego Instagrama 👀 Uczyńmy ten czerwiec wyjątkowym! 😘😘😘😘#birthday #june #secretproject #instamood

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Sądzimy, że niezależnie od tego ile razy zostanie zapytana o swój wiek i ile razy odpowie na to pytanie, i tak jej "wersja" nie będzie uznawana za oficjalną. Bo przecież fani, obserwatorzy czy hejterzy wiedzą lepiej, ile lat ma Małgorzata Rozenek, prawda? ;)

 

Małgorzata Rozenek opowiada o związku z Majdanem

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA