Lady Gagę zwyzywano od grubasów po występie na Super Bowl

Lady Gaga brzuch, Super Bowl 2017 fot. Screen Youtube
Serio?!
Edyta Liebert / 11.02.2017 11:41
Lady Gaga brzuch, Super Bowl 2017 fot. Screen Youtube

Widziałyście występ Lady Gagi podczas Super Bowl? Dopracowane w najmniejszym szczególe lądowo-powietrzne (!) widowisko doczekało się dobrych recenzji, ale samą artystkę zmieszano z błotem i zwyzywano od grubasów. Dlaczego? Bo SZCZUPŁA Lady Gaga może pochwalić się skromnej wielkości brzuszkiem... Serio?


Te kobiety udowodniły, ze piękno to NIE skóra i kości

"Z odchudzaniem jest jak z hazardem. Raz wygrasz i chcesz więcej" - historia anorektyczki

Lady Gaga nic nie robi sobie ze złośliwych komentarzy. Nieopatrznie niekorzystnie na temat jej sylwetki wypowiedział się Stefano Gabbana (dom mody Dolce & Gabbana), za co później ją przeprosił. Według niego koncert wokalistki był świetny, ale jej sylwetka była nieco "odmienna od ideału". Riposta Lady Gagi poniosła się po sieci,a ona sama zyskała fanów - tych o zdrowym rozsądku.

Czujesz się przeciętna? Ten projekt przekona cię, że zwyczajne kobiety są piękne!

Gaga napisała na swoim Instagramie list otwarty, w którym przekonuje, że całkowicie akceptuje swoje ciało.

Jestem dumna ze swojego ciała i wy także powinniście akceptować własne.

Widziałaś już film "Jackie"? Nie idź do kina, zanim nie przeczytasz felietonu Anny Kowalczyk na Polki.pl o tej niezwykłej kobiecie

Ponadto stwierdziła, że wszyscy, którzy krytykują wygląd innych, powinni zastanowić się dwa razy. Ważne, żeby być sobą, a celem nadrzędnym nie jest zadowalanie innych! Zgadzamy się z artystką w stu procentach. A wy?

Redakcja poleca

REKLAMA