Kuba Błaszczykowski, impreza Ludzki gest fot. Screen Instagram/ kolaż polki.pl

Kuba Błaszczykowski na imprezie fundacji Ludzki Gest

Na evencie pojawił się także Kamil Grosicki z piękną żoną. Zobaczcie, kto śpiewał disco-polo!
Edyta Liebert / 07.07.2016 09:27
Kuba Błaszczykowski, impreza Ludzki gest fot. Screen Instagram/ kolaż polki.pl

Kuba Błaszczykowski i Kamil Grosicki mają za sobą wspaniały turniej Euro. Piłkarze Borussii i Rennes - razem z żonami - bawili na imprezie zorganizowanej przez fundację Ludzki Gest, założonej z inicjatywy Błaszczykowskiego.

Impreza miała charakter bardzo rozrywkowy, naszemu byłemu kapitanowi reprezentacji Polski dopisywał humor. Choć nie tak, jak Kamilowi Grosickiemu! On sam serdecznie dziękował na Instagramie Agacie Błaszczykowskiej i Kubie za fantastyczną imprezę promującą działalność charytatywną pary.

 

 

Super impreza 😁💥 Dzięki Dla Agaty i Kuby👍🔥⚽️ #grosicki #błaszczykowski #teampoland #wakacje @dominikagrosicka @kuba.blaszczykowski

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Grosik⚽️Stade Rennais F.C.🇫🇷 (@kamilgrosicki10)

Panowie i ich piękne żony nie schodzili z parkietu, a jak trzeba było wspomagali wokalnie. Kamil Grosicki od lat bez grama wstydu okazuje swoją miłość do disco-polo i bardzo chętnie... śpiewa! Teraz skrzydłowy reprezentacji zdecydował się na wykonanie fragmentu utworu wszystkim dobrze znanego zespołu Boys:

 

Jestes szalona @dominikagrosicka ❤️😉 #wakacje #grosicki @marcin_miller_boys

Film zamieszczony przez użytkownika Grosik⚽️Stade Rennais F.C.🇫🇷 (@kamilgrosicki10)

Kuba Błaszczykowski po Euro

Błaszczykowski oraz Michał Pazdan, w swoich rodzinnych miejscowościach zostali powitani jak bohaterowie.

Tłumy witały Pazdana. Dostał prezent

Mieszkańcy skandowali ich imiona, były autografy, upominki, wielokrotne odśpiewanie piosenek na ich cześć. Żaden z nich nie spodziewał się tak ciepłego i wzruszającego powitania!

Widziałyście ranking największych przystojniaków murawy? Niektórych z nich wciąż możemy podziwiać podczas oglądania EURO 2016 do 10 lipca! Polecamy także zestawienie pięknych polskich WAGs, w których między innymi znalazła się Dominika Grosicka oraz Agata Gołaszewska (Błaszczykowska).