Teść jest wściekły na Meghan Markle? Poszło o pieniądze

Meghan Markle powoli wyrasta na ikonę stylu. Jej stroje są doceniane na całym świecie, ale nie przez... księcia Karola.
/ 5 miesięcy temu
Teść jest wściekły na Meghan Markle? Poszło o pieniądze fot. ONS

Pierwsze spięcie na linii teść-synowa? Życie brytyjskiej rodziny królewskiej z zewnątrz wygląda jak sielanka. Okazuje się jednak, że relacje między członkami monarchii nie są aż tak harmonijne. Jeśli wierzyć magazynowi, „Life&Style”, książę Karol nie jest zadowolony z postawy Meghan Markle.

Książę Karol zarzuca Meghan Markle rozrzutność?

Magazyn pisze, że książę Karol uważa, że jego świeżo upieczona synowa zbyt dużo wydaje na ubrania. To właśnie ojciec księcia Harry'ego i księcia Williama jest odpowiedzialny za zarządzanie budżetem. Szacuje się, że książę Kornwalii ma do podziału około 100 milionów złotych, które rozdziela między Kate i Williama oraz Meghan i Harry'ego. Podobno wydatki, które Meghan Markle poczyniła na swoje stylizacje, nie podobają się jej teściowi.

To największa wpadka Meghan Markle! Złamała zasadę neutralności politycznej?

Magazyn pisze, że księżna Sussex, tylko w czerwcu na swoje stroje wydała ponad 74 tysiące złotych. Z kolei portal Party.pl podał, że stylizacje Meghan Markle z czterodniowej wizyty w Irlandii kosztowały łącznie 149 tysięcy złotych.

Książę Karol uważa, że księżna Kate jest zdecydowanie bardziej oszczędna, jeśli chodzi o wydatki na ubrania. Żona księcia Williama nierzadko pojawiała się kilkakrotnie w tej samej kreacji. Od czasu do czasu, zamiast strojów od światowych projektantów, księżna Cambridge stawia na sieciówki. Chętnie nosi na przykład sukienki z Zary. Czy Meghan Markle pójdzie jej śladem, by przypodobać się teściowi?

Przeczytaj:
Księżna Kate upomina księcia Williama. Jej wzrok mówi wszystko! Filmik podbija sieć
Marina w 2 tygodnie wróciła do figury sprzed ciąży! Jak to możliwe?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/5 miesięcy temu
Przypominam że jest to Księżna Meghan nie Meghan...