Księżna Kate trzeci raz w tej samej sukni na ślubie Harry'ego i Meghan [GALERIA]

Księżna Cambrigde pojawiła się na ślubie książęcej pary z Sussex w kreacji, w której pokazała się już dwukrotnie. Skąd taki wybór księżnej?
Marta Kosakowska / 21.05.2018 08:50

Na ślubie księcia Harry'ego i Meghan Markle nie mogło zabraknąć żony księcia Williama, księżnej Kate. Było to pierwsze publiczne pojawienie się księżnej Cambrigde od dnia przyjścia na świat księcia Louisa. Uwadze komentatorów i stylistów mody nie umknęła kreacja księżnej Kate. Jak się okazało, na tę wyjątkową okazję księżna założyła sukienkę, w której widziano ją już dwa razy. Dlaczego księżna Kate podjęła taką decyzję?

Księżna Kate na ślubie księcia Harry'ego i Meghan Markle

Księżna Kate na ślubie książęcej pary z Sussex pojawiła się w eleganckiej sukience w kolorze złamanej bieli. To projekt domu mody Alexander McQueen. Stój uzupełnił efektowny kapelusz z kwiatami projektu Philipa Treacy. Suknię z gustownym wcięciem w talii i okazałym kołnierzem, księżna Kate miała na sobie w czasie dwóch innych ważnych uroczystości brytyjskiej rodziny królewskiej.

Wszystko o ślubie Meghan Markle i księcia Harry'ego! Najnowsze doniesienia, najświeższe zdjęcia, najciekawsze filmy, opinie, kontrowersje

Jakich? Przypominamy na kolejnych stronach fotogalerii! Zdradzamy również, dlaczego księżna Kate dokonała tak zaskakującego wyboru.

Więcej o royal wedding:
Prezent Harry'ego dla Meghan jest jednocześnie pięknym gestem wobec jego zmarłej matki - księżnej Diany
Meghan Markle przebrała się na wesele. Jak wygląda jej druga suknia ślubna?

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA