księżna Kate fot. ONS

Księżna Kate w sukience z Zary. Jaka cena? Czy sukienkę można kupić w Polsce?

Na oficjalne wyjścia zwykle nosi ubrania od światowych projektantów, lecz... gdy wychodzi na lody z dziećmi, stawia na mniej oficjalny styl. I wygląda bosko!
Marta Kosakowska / 30.05.2018 11:45
księżna Kate fot. ONS

Księżna Kate nie po raz pierwszy uwodniła, że kocha sieciówki. Żona księcia Williama została przyłapana przez paparazzi w czasie wyjścia z dziećmi na piknik. Jej zdjęcia trafiły do mediów. Redaktorzy mody natychmiast odszukali sukienkę, którą tego dnia miała na sobie księżna Kate. Ten model można kupić również w polskich sklepach.

Księżna Kate w sukience z Zary - jaka cena?

Księżna Kate miała na sobie niebieską sukienkę z granatowymi haftami oraz szerokim pasem w talii, w tym samym kolorze. To model z bieżącej kolekcji Zary. Kosztuje 199 zł. Sukienka jest utrzymana w modnym obecnie stylu folk. Kwiatowe aplikacje sprawiają, że jest niezwykle kobieca. Pięknie skrojony dekolt podkreśla szyję i dekolt, a pasek - eksponuje talię.

Meghan i Kate często są porównywane do Diany. Wszystkie łączy pewna wspólna cecha... wyglądu!

Księżna wybrała tę stylizację na piknik, na który zabrała dwoje starszych dzieci: księcia George'a i księżniczkę Charlotte, którzy byli zachwyceni lodami z food trucka. Książę William i książę Louis prawdopodobnie tego dnia zostali w domu.

Ale uwaga, sukienka właśnie się wyprzedała w polskim sklepie internetowym Zary! Po raz kolejny zadziałał „efekt Kate”.

Jeśli marzycie o letniej sukience w stylu księżnej Kate, możecie zajrzeć do sklepu internetowego Polki.pl. Znajdziecie w nim wiele podobnych modeli niebieskich sukienek w królewskim stylu. ;)

Przeczytaj:
Pierścionek zaręczynowy księżnej Kate miał trafić do Meghan Markle?! Skomplikowania historia biżuterii zaręczynowej księżnej Diany
Księżna Kate na royal wedding w sukni, którą wcześniej miała już dwa razy. To piękny gest wobec Meghan!

Droga Czytelniczko! Chcemy Cię lepiej poznać, żeby robić dla Ciebie lepszy serwis! Co lubisz na Polki.pl, czego Ci u nas brakuje. To zajmie tylko 3 minuty. KLIKNIJ >> ANKIETA