Marina w 2 tygodnie wróciła do figury sprzed ciąży! Jak to możliwe?

Mały Liam przyszedł na świat niespełna dwa tygodnie temu. Tyle wystarczyło jego mamie, by znów zachwycać figurą!
/ 6 miesięcy temu
Marina Łuczenko fot. ONS

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny po raz pierwszy zostali rodzicami 30 czerwca 2018 roku. Tego dnia w szpitalu w Warszawie przyszedł na świat ich pierworodny syn Liam. Od tego czasu nie minęły jeszcze dwa tygodnie, a Marina Łuczenko już pokazała swoje pierwsze zdjęcie po porodzie. Piosenkarka wygląda świetnie!

Marina Łuczenko pokazała się po porodzie

Wiele gwiazd długo zwleka, zanim po raz pierwszy pokażą się światu po porodzie. Czekają, aż dojdą do formy i znów będą prezentować się fenomenalnie. Marina nie czekała, ponieważ... nie musiała! Piosenkarka przez całą ciążę wyglądała świetnie. Oprócz zaokrąglonego brzuszka, niewiele przytyła. Chętnie pokazywała się w social mediach nawet tuż przed urodzeniem dziecka.

W zaledwie dwa tygodnie po porodzie, Marina znów zachwyca świetną figurą. Niewykluczone, że swoim ekspresowym powrotem do dawnej figury pobiła samą Annę Lewandowską. ;)

Małgorzata Socha wybrała oryginalne imię dla dziecka! Przebiła Marinę?

Marina Łuczenko pokazała swoje pierwsze zdjęcie na InstaStories. Fotka prawdopodobnie pochodzi z samochodu. W tle widać dziecko. Gwiazda jednak nie zdecydowała się na pokazanie twarzy maluszka. I pewnie długo tego nie zrobi. Natomiast na fotografii doskonale widać Marinę. Jest ubrana w T-shirt i krótkie spodenki. Choć siedzi, to i tak widać, że ciążowe krągłości zniknęły, a pod ubraniami już rysuje się piękna talia!

Marina Łuczenko zdradziła, że jest na diecie pudełkowej. Gwiazda wyjaśniła jednak, że nie chodzi o zrzucenie kilogramów. Dieta, którą stosuje piosenkarka, jest przeznaczona dla kobiet karmiących.

Przeczytaj:
Dominika Gwit potwierdziła ślub! Pokazała zjawiskową suknię ślubną
Książę Louis już ochrzczony! Dlaczego na uroczystości zabrakło królowej?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/6 miesięcy temu
Może jeszcze dziewicą znowu została?