Justyna Żyła wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"? fot. ONS

Justyna Żyła wystąpi w wiosennej edycji „Tańca z Gwiazdami”?!

Była żona znanego skoczka narciarskiego idzie jak burza! Wiele wskazuje na to, że wkrótce zobaczymy ją w hitowym show Polsatu.
/ 03.01.2019 10:18
Justyna Żyła wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"? fot. ONS

Justyna Żyła konsekwentnie buduje swoją karierę w mediach! Była żona Piotra Żyły jest autorką bloga kulinarnego oraz prowadzącą program „Pierzemy brudy do czysta!” na antenie Active Family TV. Lista jej medialnych osiągnięć wkrótce może się wydłużyć. Początkująca celebrytka podobno dostała propozycję udziału w „Tańcu z Gwiazdami”.

Justyna Żyła w nowej edycji „Tańca z Gwiazdami”?

Justyna Żyła ma pojawić się w wiosennej edycji „Tańca z Gwiazdami” - taką informację podał tygodnik „Świat i ludzie”. Była żona skoczka narciarskiego podobno znalazła się na liście 12 uczestników tanecznego show Polsatu.

To jedno z najgłośniejszych nazwisk w show-biznesie. W dodatku Justyna lubi tańczyć
- miała zdradzić osoba z produkcji programu.

Występ Justyny Żyły w popularnym show telewizyjnym z pewnością będzie sensacją. Producenci dbają, by w każdej kolejne edycji pojawiały się nie tylko pierwszoligowe gwiazdy, ale również celebryci, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki na arenie show-biznesu. Była żona Piotra Żyły nie ukrywa, że ma aspiracje, by zagościć w mediach na dobre.

Czy doniesienia o udziale Justyny Żyły w „Tańcu z Gwiazdami” potwierdzą się? Na razie ani produkcja, ani sama zainteresowana nie skomentowali sprawy. Czekamy na oficjalne oświadczenie. Jeśli informacje potwierdzą się, to może być dla Justyny Żyły prawdziwa trampolina do sukcesu!

Przeczytaj:
Justyna Żyła zdenerwowała się na wizji! Padło niewygodne pytanie o rozstanie z mężem
Kanał na YouTubie to mało. Justyna Żyła ma o wiele poważniejszy plan na biznes