Justyna Żyła dementuje plotki o nowym związku fot. ONS.pl

Justyna Żyła próbuje wybrnąć z wpadki z „nową miłością”. Wydała oficjalne oświadczenie

Justyna Żyła wycofała się z ogłoszenia światu „nowego związku”. Po tym, jak internauci wytknęli jej oszustwo, postanowiła zabrać głos w sprawie.
/ 06.08.2020 14:42
Justyna Żyła dementuje plotki o nowym związku fot. ONS.pl

Justyna Żyła ściągnęła na siebie gniew internautów, kiedy na swoim koncie na Instagramie pokazała romantyczne zdjęcie z przystojnym mężczyzną i opatrzyła je fragmentem piosenki o miłości.

Ogłoszenie światu „nowego związku” nie poszło jednak zgodnie z planem, bo fani szybko zauważyli, że mężczyzna ze zdjęcia Żyły, to tak naprawdę partner obecnej Miss Polski, a celebrytka zwyczajnie ich oszukała. 

Justyna Żyła dementuje plotki o nowym związku

Justyna Żyła postanowiła ratować swoją reputację i wybrnąć z wpadki z „nowym chłopakiem”. W rozmowie z Wirtualną Polską wyjaśniła, że to od początku miało być tylko i wyłącznie zdjęcie ze znajomym. 

Zdjęcie z osobą obok i fragment piosenki nie oznaczają związku. Gdybym miała być w związku z każdą osobą, z którą robię zdjęcie, z każdą osobą z grona moich znajomych i przyjaciół, z każdą osobą, która jest gościem w moim własnym domu, byłabym w ciągłej i coraz to nowej relacji. Trochę więcej powagi. Z pewnością przyjdzie czas na związek, ale wtedy napiszę jasno: „To moja miłość”. Na ten moment proszę się uśmiechnąć - napisała w oświadczeniu celebrytka

Konflikt między Justyną a Piotrem Żyłą 

O Justynie Żyle zrobiło się głośno, kiedy jej mąż, skoczek narciarski Piotr Żyła zostawił ją i dzieci po kilku latach małżeństwa. Od tego czasu byli małżonkowie nieustannie starają się dopiec sobie nawzajem, piorąc rodzinne brudy w mediach społecznościowych.

Piotr Żyła układa już sobie życie z nową partnerką, co ewidentnie rozsierdziło Justynę Żyłę. Kobieta dość niedawno przyznała, że z nową dziewczyną eks-męża nie chce mieć nic wspólnego

Zobacz więcej wiadomości z życia gwiazd: 
Anna Lewandowska ujawniła szczegóły swojego drugiego porodu. "30 minut. Nawet nie podali mi znieczulenia"
Gwiazda "Przyjaciółek" ma koronawirusa? Plan serialu został zamknięty
Fanka skrytykowała strój Małgorzaty Rozenek na wybory
Sylwia Grzeszczak o ataku podczas koncertu: "Celował konkretnie we mnie"