Sylwia Grzeszczak o ataku podczas koncertu: „Celował konkretnie we mnie”. To nie pierwszy zamach na jej zdrowie

Piosenkarka opowiedziała o próbie zamachu na nią, gdy była na scenie. Okazuje się, że to nie pierwszy raz, gdy Sylwia Grzeszczak spotkała się z agresją.
/ 13.07.2020 09:45

Sylwia Grzeszczak to polska piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka. Do jej najpopularniejszych przebojów należą „Księżniczka”, „Pożyczony”, „Tamta dziewczyna”.

W jednym z wywiadów opowiedziała o niebezpiecznej sytuacji, która miała miejsce podczas jednego z koncertów. 

Sylwia Grzeszczak: „Celował konkretnie we mnie”

Gwiazda zdradziła, że podczas koncertów mogą wydarzyć się różne, nieprzewidziane sytuacje. W większości ochrona jest w stanie je powstrzymać, ale nie wszystkiemu da się zapobiec.

Piosenkarka powiedziała, że podczas jednego z koncertów ktoś próbował w nią czymś wycelować:

Ktoś faktycznie próbował na scenie czymś rzucić. Zobaczyłam to po chwili. Celował centralnie we mnie.
- powiedziała Sylwia Grzeszczak.

Piosenkarka przyznała, że wyglądało to groźnie, a wszystko działo się szybko. To jednak nie pierwsza i nie ostatnia taka sytuacja. Gwiazda przyznała, że innym razem pewien mężczyzna chciał zrobić jej krzywdę:

Dorosły mężczyzna wykręcał mi rękę.

Sylwia Grzeszczak wspomniała jednak, że nie zdarza się to często, a podczas koncertów czuje się bezpiecznie. Dodała, że ma wspaniałą ekipę i fanów, którzy także w pewien sposób ją chronią. Nie wszystko da się jednak przewidzieć.

Obecnie, w związku z epidemią koronawirusa, artystka nie może koncertować na żywo. Stale jednak komunikuje się z fanami za pomocą mediów społecznościowych.

Na swoim profilu na Instagramie nagrała ostatnio krótki film znad morza. Zapewniła: „Tęsknię za wami”:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sylwia Grzeszczak (@sylwia_grzeszczak_official)

To też może cię zainteresować:Dominika Gwit obchodzi 2. rocznicę ślubu. Pokazała niepublikowane dotąd zdjęciaKasia Cichopek od 18 lat maluje paznokcie na jeden kolor... jaki i dlaczego?Gwiazdy to w większości nieodpowiedzialne matki? Oto, za co obrywa im się w sieci