Fanka skrytykowała strój Małgorzaty Rozenek na wybory. Na odpowiedź Majdana nie trzeba było długo czekać

Małgorzata Rozenek została skrytykowana za strój na wyborach fot. ONS.pl
Fanka ostro skomentowała ubrania, w których Rozenek i Majdan poszli do urny wyborczej. Piłkarz odpowiedział kobiecie nie przebierając w słowach.
/ 13.07.2020 11:25
Małgorzata Rozenek została skrytykowana za strój na wyborach fot. ONS.pl

Tegoroczne wybory prezydenckie wzbudziły w Polakach olbrzymie emocje. Rekordowa frekwencja wyborcza wyraźnie podkreśliła, że los państwa nie jest nam obojętny i zależy nam na zmianach. W niedzielę media społecznościowe zostały zalane zdjęciami z lokali wyborczych, które chętnie publikowały polskie gwiazdy. 

Wśród celebrytów, którzy pochwalili się wizytą przy urnie wyborczej, byli oczywiście Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan. W tym roku do lokalu wyborczego udali się w powiększonym, rodzinnym gronie. Zabrali ze sobą swojego synka Henia, który przyszedł na świat 10 czerwca. 

Małgorzata Rozenek-Majdan skrytykowana za strój na wybory

Na profilu Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana nie brakło komentarzy dotyczących ich udziału w wyborach. Zaczynając od poglądów politycznych sławnej pary, poprzez ich strój, na samej kwestii fotografowania się z urną wyborczą kończąc. Nie wszystkim spodobało się, że zarówno Małgorzata, jak i Radosław wybrali na ten dzień bardzo wygodne i nieformalne stylizacje. Do lokalu wyborczego poszli w dresowych i kolorowych ubraniach. 

Na wybory w piżamach? Lepszych ciuchów nie było? - zapytała jedna z internautek.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

W obronie żony i siebie szybko stanął Radosław Majdan, który nie przebierając w słowach ostro skomentował wypowiedź „fanki”. Pozwolił sobie nawet na pewną uszczypliwość. 

Nie było, ale następnym razem pożyczymy od ciebie, bo widzę, że znasz się na modzie - skwitował piłkarz. 

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek na wyborach 2020

Jedna z najsłynniejszych par w Polsce aktywnie zachęcała swoich fanów do udziału w wyborach prezydenckich. W ich mediach społecznościowych nie brakowało przypomnień dotyczących dat wyborów i niezbędnych informacji wyborczych. Oboje otwarcie przyznawali, że ich głosy zostały oddane na Rafała Trzaskowskiego, który o fotel prezydencki walczył w drugiej turze z Andrzejem Dudą. 

Zobacz więcej wiadomości z życia gwiazd: 
Fani wyśmiewają nowy przepis Lewandowskiej. "Jogurt z miodem. Co dalej? Woda z herbatą?"
61-letnia Madonna wrzuciła zdjęcie topless. Ma ciało lepsze niż niejedna nastolatka
Agata Duda i Małgorzata Trzaskowska – jakie są prywatnie? Ciekawe fakty z życia żon kandydatów na prezydenta RP
Co się stało z Grycankami? Polskie Kardashianki wycofały się z życia publicznego 5 lat temu

Redakcja poleca

REKLAMA