Justyna Żyła komentuje związek eksmęża fot. ONS.pl

Justyna Żyła ostro o nowej partnerce eksmęża: „Byle z daleka od moich dzieci”

Wiadomość o nowej miłości Piotra Żyły zelektryzowała opinię publiczną. Justyna Żyła twierdzi, że w sprawie swojego nieudanego małżeństwa powiedziała już ostatnie słowo, ale tym razem nie umie milczeć.
/ 01.08.2020 15:01
Justyna Żyła komentuje związek eksmęża fot. ONS.pl

Od rozwodu Justyny i Piotra Żyłów minęły 2 lata. Mogłoby się wydawać, że po tym czasie oboje znajdą już szczęście u boku kogoś innego, a kwestia opieki nad dwójką dzieci zostanie ustalona. Okazuje się jednak, że stosunki między eksmałżonkami wciąż są napięte.

Justyna Żyła: Nie interesują mnie kochanki oraz konkubiny Piotra Żyły

Justyna Żyła niedawno wydała publiczne oświadczenie, w którym zapewniła, że nie będzie już wracać do tematu niezdrowych relacji między nią a jej byłym mężem. W oświadczeniu napisała, że wie, że każdy ich krok szkodzi dzieciom, a ich szczęście jest dla niej najważniejsze.

Była żona skoczka wciąż jednak otrzymuje dużo wiadomości od osób, które życzliwie donoszą jej na temat związku Piotra Żyły z aspirującą aktorką. Z jednej strony twierdzi, że w ogóle nie interesuje jej nowa znajomość Piotra, z drugiej - nie może znieść myśli o tym, że ich dzieci miałyby się z nią spotkać:

Nie interesują mnie kochanki oraz konkubiny Piotra Żyły , to dla mnie od lat żadna nowość .
Nie pierwsza i nie ostatnia. Byle z daleka od moich dzieci , które będę chronić.
- napisała Justyna Żyła na Instagramie.

Internauci po raz kolejny zarzucili byłej żonie skoczka, że brakuje jej klasy, a dzieci mają dwoje rodziców, czy tego chce czy nie, więc powinny mieć prawo do spędzania czasu ze swoim ojcem. 

Pojawiły się komentarze, że prowadząc publiczną wymianę zdań z eksmężem za pomocą mediów społecznościowych wcale nie chroni dzieci, ale wyrządza im krzywdę.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Justyna (@justynazyla)

Jeszcze 2 tygodnie temu rozgoryczona pisała także o tym, że mimo próśb syna, jej eksmąż w tajemnicy miał organizować spotkania dzieci z nim i z jego partnerką.

Piotr Żyła ma nową partnerkę

W odpowiedzi na wyznanie Justyny, także Piotr Żyła postanowił przedstawić, jak sytuacja ich relacji wygląda z jego strony. Zdradził, że kontakty z dziećmi są utrudniane przez byłą żonę, a to, czy będzie mógł spędzić z nimi czas często zależy od jej nastroju.

I tak na przyszłość Justynko załatwiajmy swoje sprawy między sobą, ewentualnie na policji, po co w to mieszać pół Polski?? Rozumiem pandemia nudzi Ci się, ale ja mam co robić naprawdę.
- napisał Piotr Żyła.

Obecnie skoczek jest w związku z Marceliną Ziętek, młodą aktorką występującą w serialach paradokumentalnych „Szkoła” i „19+”.

To też może cię zainteresować:Gwiazda „Klanu” zdradziła, że przez rolę w serialu była obrażana na ulicy. Czy dlatego odeszła?Gwiazdy to w większości nieodpowiedzialne matki? Za to obrywa im się w sieciFanki znów krytykują Małgorzatę Rozenek-Majdan: „Usta chyba świeże, bo aż odstają”

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)