POLECAMY

7 gwiazd, które najpierw schudły, potem przytyły i... nic sobie z tego nie robią

Warto brać z nich przykład!
Edyta Liebert / 9 miesięcy temu

Bycie celebrytą to bycie wiecznie obiektem plotek i krytyki. Często zapominamy, że gwiazdy są tylko ludźmi, ale niekiedy o stalowych nerwach, bo potrafią nie przejmować się złośliwymi opiniami, np. na temat wagi.

Rewolucja! Aplikacja usunęła makijaż z twarzy celebrytek. Zobaczcie, jak wyglądają!

A czy ty potrafisz nie zwracać uwagi na opinie innych?

Większość osób nie potrafi poradzić sobie z krytyką i oceniającym tonem ze strony znajomych, współpracowników, a nawet przypadkowych obserwatorów na Instagramie. Krytycznie podchodzimy też sami do swojego odbicia w lustrze narzekając na np. niezgubione kilogramy czy efekt jo-jo.

Gwiazdy, które lubią swoje niedoskonałe ciała

Może warto wziąć przykład z gwiazd, które nic sobie nie robią z dodatkowych kilogramów? Christian Bale, w krytycznym momencie, przy wzroście 184 cm  ważył... 50 kilogramów. To wszystko dla kreacji w filmie "Mechanik". Dziennie zjadał jedną puszkę tuńczyka i jabłko. Mało tego, chciał schudnąć jeszcze bardziej, ale lekarze wstrzymali jego zapędy. Pięć miesięcy po zakończeniu zdjęć gwiazdor nadrobił stracone kilogramy, a nawet zyskał dodatkowe 15 - tym razem dla roli Batmana! Waga nie ma dla niego większego znaczenia. Teraz ma nawet widoczny zaokrąglony brzuch. I co z tego?

Podobnie Rihanna, która ma na koncie kilka metamorfoz wagowych, ale której nie zależy na wymiarach modelki. Jak wygląda teraz? Nieważne, istotne jest to, ze czuje się świetnie w swoim ciele. Które gwiazdy mają na koncie „wagowe” metamorfozy, i które czują się dobrze w swoim ciele bez idealnych sylwetek? Zobaczcie galerię!

 

@fentybeauty #GALAXY holiday collection!!

Post udostępniony przez badgalriri (@badgalriri)

Naukowcy odkryli istnienie siódmego smaku! Sprawia, że mamy szerszy obwód talii

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/5 miesięcy temu
"Warto brać z nich przykład" - no chyba trochę kogoś poniosło. Dominika Gwit jest chorobliwie otyła, zdrowiu to z pewnością nie służy. Samoakceptacja to jedno, ale w jej przypadku to może zwyczajnie zagrażać zdrowiu.