POLECAMY

Doda wyszła za mąż! Pokazuje suknię, obrączki i… ukochanego!

Młodej parze życzymy szczęścia!
/ 5 dni temu

14 kwietnia 2018 roku Doda stanęła przed ołtarzem. Obok niej stanął Emil Stępień. Ślub odbył się w Hiszpanii.

Para podzieliła się radosną wiadomością z fanami kilka godzin po uroczystości. Doda, nie ukrywając emocji, tak opisała to na swoim Instagramie.

Kochani , z radosnym sercem informuje Was jako pierwsza :wyszłam za mąż. Pierwszy raz w życiu moge powiedzieć ,ze osoba ,której oddalam serce i zaufałam w tej życiowej decyzji, to jednocześnie moj ukochany i przyjaciel.Ta mieszanka stała się możliwa dzięki temu, że rosła w sile z dala od mediów...ale teraz już mogę wykrzyczeć to całą piersią!!!!KOCHAM GO!

Kim jest Emil Stępień? 

Emil Stępień ma 41 lat i jest producentem filmowym. „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, „Służby specjalne” oraz „Pitbull. Ostatni pies” - to najpopularniejsze filmy, które współtworzył. W ostatnim z nich grała również Doda. Ponoć właśnie przy pracy nad filmem Doda i Emil zakochali się w sobie na dobre. Choć znają się od dawna. Emil Stępień wspierał Dodę po dramatycznym rozstaniu z Emilem Haidarem.

Co Doda mówi o swoim wybranku? Jak wyglądała ceremonia? O tym na kolejnych stronach naszej galerii.

Polecamy! 5 trendów na ślubne paznokcie 2018

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/3 dni temu
Bardzo lubię p. Dorotę i życzę jej dużo miłości , a zazdrosnikom , miłego dnia .
/3 dni temu
STRASZNA TAJEMNICA. POBRALI SIĘ ICH SPRAWA. PO CO TO TERAZ NAGŁAŚNIA . ? MAM NADZIEJĘ, ŻE BĘDZIE TWORZYŁA NORMALNY ZWIĄZEK , A NIE Z WIELKIEJ MIŁOŚCI NIE ZOSTANIE NIC. MOŻE ONA MUSI MIEĆ FACETA , KTÓRY JĄ BĘDZIE TRZYMAŁ KRÓTKO.
/4 dni temu
Serdecznie polecam trenera Mgr Igora Mieńkowskiego Wejdź na stronę IGORTRENERONLINE.PL Osiągnij szczupłe lub muskularne ciało szybciej niż kiedykolwiek! Prosty trening, tania dieta, indywidualnie dobrana suplementacja! Wejdź teraz na igortreneronline.pl i wygraj nawet 10 tysięcy złoty! Sama skorzystałam i serdecznie polecam :D
POKAŻ KOMENTARZE (1)