Doda wyszła za mąż! Pokazuje suknię, obrączki i… ukochanego!

Młodej parze życzymy szczęścia!
/ 10 miesięcy temu

14 kwietnia 2018 roku Doda stanęła przed ołtarzem. Obok niej stanął Emil Stępień. Ślub odbył się w Hiszpanii.

Para podzieliła się radosną wiadomością z fanami kilka godzin po uroczystości. Doda, nie ukrywając emocji, tak opisała to na swoim Instagramie.

Kochani , z radosnym sercem informuje Was jako pierwsza :wyszłam za mąż. Pierwszy raz w życiu moge powiedzieć ,ze osoba ,której oddalam serce i zaufałam w tej życiowej decyzji, to jednocześnie moj ukochany i przyjaciel.Ta mieszanka stała się możliwa dzięki temu, że rosła w sile z dala od mediów...ale teraz już mogę wykrzyczeć to całą piersią!!!!KOCHAM GO!

Kim jest Emil Stępień? 

Emil Stępień ma 41 lat i jest producentem filmowym. „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, „Służby specjalne” oraz „Pitbull. Ostatni pies” - to najpopularniejsze filmy, które współtworzył. W ostatnim z nich grała również Doda. Ponoć właśnie przy pracy nad filmem Doda i Emil zakochali się w sobie na dobre. Choć znają się od dawna. Emil Stępień wspierał Dodę po dramatycznym rozstaniu z Emilem Haidarem.

Co Doda mówi o swoim wybranku? Jak wyglądała ceremonia? O tym na kolejnych stronach naszej galerii.

Polecamy! 5 trendów na ślubne paznokcie 2018

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/9 miesięcy temu
ciagle kłamie. Najpierw, ze z nositorba nic jej nie łączy. Jeżeli tak się chwali ślubem to gdzie są zdjęcia ze ślubu ?????
/10 miesięcy temu
Bardzo lubię p. Dorotę i życzę jej dużo miłości , a zazdrosnikom , miłego dnia .
/10 miesięcy temu
STRASZNA TAJEMNICA. POBRALI SIĘ ICH SPRAWA. PO CO TO TERAZ NAGŁAŚNIA . ? MAM NADZIEJĘ, ŻE BĘDZIE TWORZYŁA NORMALNY ZWIĄZEK , A NIE Z WIELKIEJ MIŁOŚCI NIE ZOSTANIE NIC. MOŻE ONA MUSI MIEĆ FACETA , KTÓRY JĄ BĘDZIE TRZYMAŁ KRÓTKO.
POKAŻ KOMENTARZE (2)