POLECAMY

Doda zmieniła nie tylko stan cywilny, ale i... nazwisko! Jak się teraz nazywa?

Ogromne zmiany w życiu prywatnym Dody. Artystka wyszła za mąż za swojego partnera Emila Stępnia. Gwiazda zdecydowała się na zmianę nazwiska.
/ 5 miesięcy temu
Doda zmieniła nie tylko stan cywilny, ale i... nazwisko! Jak się teraz nazywa? fot. Screen Instagram/dodaqueen

Od kilku dni fani Dody żyją zmianą stanu cywilnego swojej idolki. 14 kwietnia 2018 roku Doda wyszła za mąż za producenta filmowego Emila Stępnia. Zakochani pobrali się w czasie sekretnej uroczystości w hiszpańskim mieście Marbella. Para zdecydowała ślub kościelny. Jak zdradziła Doda, kilka tygodni wcześniej ona i jej partner wzięli ślub cywilny w Ciechanowie. Pozostaje pytanie - jak Doda nazywa się po ślubie? Czy zmieniła nazwisko?

Nazwisko Dody po ślubie z Emilem Stępniem

Gwiazda powoli dawkuje informacje na temat ceremonii zaślubin. Zdradziła już nie tylko miejsce ślubu i markę sukni ślubnej, ale także - nowe nazwisko! Doda po ślubie z Emilem Stępniem przyjęła nazwisko męża. Obecnie piosenkarka nazywa się Dorota Rabczewska-Stępień. Gwiazda pochwaliła się nowym nazwiskiem na swoim prywatnym profilu na Facebooku.

Ślubne przemówienie świadkowej Dody wzrusza do łez! Musicie zobaczyć reakcję męża gwiazdy

Ślub Dody i Emila Stępnia do końca był utrzymywany w tajemnicy. Ponoć do ostatniej chwili nie wiedzieli o nim nawet zaproszeni goście! Gwiazda osobiście poinformowała fanów o zmianie stanu cywilnego, zamieszczając post na Instagramie. W kolejnych wpisach Doda wyjaśniła, że od początku ukrywała przed mediami uczucie, rodzące się między nią a Emilem Stępniem. 

Chciałam pierwszy raz odkąd 20 lat temu stałam się osobą publiczną, móc przeżywać rodzące się uczucie nie na oczach wszyskich. Dać mu szansę, żeby rodziło się w spokoju i bez pośpiechu. Żeby przeżyło. Dać mu szansę, żeby rosło z dala od mediów, plotek, hejtu i ciekawskich życzących mi źle i moich starych błędów. Dać mu szansę, by urosło w siłę na tyle, bym wiedziała, że kocham i jestem kochana NAPRAWDĘ. Teraz po wielu sprawdzianach i doświadczeniach, które zbliżały mnie do męża, wiem, że dam radę przezwyciężyć wszystko. I choć chciałoby się w końcu wykrzyczeć całemu światu: jestem szczęśliwa! Kocham i jestem kochana to wiem, że moja praca nie jest przyjaznym środowiskiem dla uczuć

- napisała na Instagramie.

 

Pytacie mnie, czemu ukrywałam swój związek tyle czasu. Bo chciałam dać czas w końcu sobie. Chciałam pierwszy raz odkąd 20 lat temu stałam się osobą publiczną, móc przeżywać rodzące się uczucie nie na oczach wszyskich. Dać mu szansę, żeby rodziło się w spokoju i bez pośpiechu. Żeby przeżyło. Dać mu szansę, żeby rosło z dala od mediów, plotek, hejtu i ciekawskich życzących mi źle i moich starych błędów. Dać mu szansę, by urosło w siłę na tyle, bym wiedziała, że kocham i jestem kochana NAPRAWDĘ. Teraz po wielu sprawdzianach i doświadczeniach, które zbliżały mnie do męża, wiem, że dam radę przezwyciężyć wszystko. I choć chciałoby się w końcu wykrzyczeć całemu światu: jestem szczęśliwa! Kocham i jestem kochana to wiem, że moja praca nie jest przyjaznym środowiskiem dla uczuć. Kochani fani! Spełniły się Wasze życzenia dla mnie. Znalazłam prawdziwą miłość zbudowaną na początku tylko na przyjaźni, szacunku, lojalności i zaufaniu. Właśnie dlatego ją ukrywałam - wybaczcie mi, ale było warto 😉 Dziękuję wszystkim, którzy dotrzymali tajemnicy i do końca nie pisnęli słówka 😉 Chociażby Pani z urzędu stanu cywilnego w Ciechanowie, która udzielała nam ślubu tygodnie temu! Księżom z zakonu z Sandomierza za dwie piękne uroczystości. Dziękuje za piękną suknię @berta i tygodnie przymiarek w @madonnasuknieslubne w Warszawie. Dziękuję moim 50 gościom za niezapomniany i piękny weekend. Dla fanów szykuję niezwykłą niespodziankę, a póki co dzielę się z Wami moim sercem.

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

Przeczytaj:
Doda wyszła za mąż! Pokazuje suknię, obrączki i… ukochanego!
Doda w końcu pokazała suknię ślubną w pełnej okazałości! Cena? Może przyprawić o zawrót głowy!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)