Artur Boruc kąpie syna - zdjęcie fot. ONS.pl

Artur Boruc kąpie syna Noah - zdjęcie z Instagrama hitem sieci!

Sara i Artur Borucowie niedawno powitali na świecie syna. Rodzice dzielą się obowiązkami nad niemowlęciem. Internautki są zachwycone postawą byłego piłkarza!
Marta Kosakowska / 15.05.2019 11:31
Artur Boruc kąpie syna - zdjęcie fot. ONS.pl

Syn Sary i Artura Boruców przyszedł na świat tydzień temu. Rodzice nie kryją dumy z powiększenia rodziny. Chętnie dzielą się prywatnymi chwilami na Instagramie. Do sieci właśnie trafiło zdjęcie, na którym Artur Boruc kąpie małego Noah.

Sara Boruc pokazała, jak mąż kąpie syna

Sara Boruc opublikowała na Instagramie urocze zdjęcie. Widać na nim całą rodzinę zgromadzoną wokół wanienki, w której kąpie się mały Noah. Na zdjęciu są dwie córki celebrytki: Oliwia i Amelia, a także dumny ojciec, Artur Boruc. Były piłkarz czynnie uczestniczy w pierwszej kąpieli syna.

- Chłopaki się kąpią. Nono chilluje. Spamuje zdjęciami malucha - wiem, ale trudno się powstrzymać. Mam męża anioła i najukochańsze córcie, razem podołamy wszystkiemu
- napisała w sieci Sara Boruc.

Zdjęcie wzbudziło spore poruszenie wśród internautów. Posypały się komentarze z komplementami.

- Sara, ale masz piękną rodzinkę. Siostry widać zakochane w braciszku.
- Uroczy widok!

- czytamy komentarzach.

Jak przygotować się do pierwszej kąpieli maluszka?

Warto wspomnieć, że Sara Boruc zdecydowała się na pierwszą kąpiel dziecka dopiero tydzień po narodzinach. Celebrytka przychyla się do teorii, która mówi o tym, że dziecko z naturalną barierą ochronną, której nie należy zbyt szybko zmywać.

Przeczytaj:
Izabela Janachowska urodziła pierwsze dziecko - syn czy córka?
Nowe zdjęcie syna Meghan i Harry'ego z okazji Dnia Matki