Dominika Pazdan - żona Michała Pazdana

Dominika Pazdan, żona Michała Pazdana fot. Screen Facebook Dominika Pazdan
To jedna z polskich WAGs!
Edyta Liebert / 24.06.2016 11:03
Dominika Pazdan, żona Michała Pazdana fot. Screen Facebook Dominika Pazdan

Kim jest kobieta ze zdjęcia? To skromna i naturalnie piękna... żona 28-letniego Michała Pazdana! Michał Pazdan jest niekwestionowanym bohaterem występu polskiej reprezentacji na Euro 2016 i na pewno usłyszymy o nim jeszcze nie raz!

Zdaniem dziennikarzy sportowych z Goal, Pazdan to jeden z najlepszych piłkarzy turnieju. Obrońca pochodzi z Krakowa i zaczynał karierę w klubie Hutnik Kraków. W reprezentacji zadebiutował już w 2007 roku. Nigdy nie wychylał się zbytnio, choć już kilka lat temu przyznano mu ksywkę "Pirania", bo jest bezwzględny na boisku. Na murawie nie dostrzeżemy, jak ciepłym i romantycznym jest mężem i wspaniałym ojcem. Rzadko też pokazuje się jego żonę, bowiem nie należy do grona celebrytek i trzyma się na uboczu. A szkoda!

Dominika Pazdan - żona Michała Pazdana

Sława Pazdana go nieco wyprzedza i chyba nieco krępuje. Stara się jednak nieco "otworzyć" i podzielił się uroczym zdjęciem z żoną Dominiką i synkiem Marcelem na swoim profilu w serwisie społecznościowym. Dominika była także obecna na zgrupowaniu kadry w Juracie i wzięła udział w ćwiczeniach z Anną Lewandowską! Prywatnie zajmuje się wychowaniem synka, Marcela.

22 czerwca 2016 roku Michał i Dominika obchodzili 3 rocznicę ślubu! Takie oto zdjęcie pojawiło się na profilu Dominiki rok po tym wydarzeniu:

Więcej o Euro 2016:

Najprzystojniejsi piłkarze Euro 2016Uroda żony Błaszczykowskiego jest powalająca Spełnił się nasz sen. Zobacz wzruszające zdjęcia Euro