Sara Boruc szczerze o ciąży i porodzie fot. ONS.pl

Sara Boruc jest w trzeciej ciąży - kiedy urodzi? Szczery wpis celebrytki

Sara i Artur Borucowie wkrótce po raz kolejny zostaną rodzicami. Jak przyszła mama szykuje się do porodu?
Marta Kosakowska / 17.04.2019 10:26
Sara Boruc szczerze o ciąży i porodzie fot. ONS.pl

Sara Boruc już wkrótce po raz kolejny zostanie mamą. Żona piłkarza Artura Boruca jest w 39. tygodniu ciąży. Oczekuje narodzin syna. Na Instagramie zamieściła zdjęcie ciążowego brzuszka i wyznała, jaki rodzaj porodu wybrała. Zdradziła również swój sprawdzony sposób na rozstępy!

Sara Boruc szczerze o ciąży i zbliżającym się porodzie

Sara Boruc wyznała, że - w związku ze zbliżającym się rozwiązaniem - powoli zaczyna odczuwać żal, że ciąża dobiega końca. Napisała, że planuje poród naturalny. Trzecią ciążę określiła jako najbardziej dojrzałą i świadomą, a jednocześnie bardzo szczęśliwą.

- Pytacie o brzuszek... Ma się dobrze. Już niewiele nam zostało i powoli zaczynam czuć smutek , że za moment nie będę już czuła tych cudnych kopniaków... (...) Czuję się świetnie i z pewnością była to najbardziej świadoma i przyjemna z moich dotychczasowych ciąż. Jednak doświadczenie i dojrzałość mają ogromne znaczenie. Czuje się szczęśliwa, spełniona, spokojna.
Planujemy totalnie naturalny poród. Trzymajcie za nas kciuki!
Czekamy na Ciebie Maluszku, jesteśmy tacy gotowi
- czytamy na profilu Sary Boruc.

 

Pytacie o brzuszek... Ma się dobrze ☺️ Już niewiele nam zostało i powoli zaczynam czuć smutek , że za moment nie będę już czuła tych cudnych kopniaków.. Pytacie też o rozstępy-na szczęście udało mi się ich uniknąć-olej sezamowy i migdałowy na pewno pomogły i smarowałam nimi całe ciało po każdej kąpieli ;-) Nadal robię lekki trening , codziennie chodzę na długie spacery i stram się (🤪🍕) jeść zdrowo co Wam namiętnie relacjonuje. Czuje się świetnie i z pewnością była to najbardziej świadoma i przyjemna z moich dotychczasowych ciąż.Jednak doświadczenie i dojrzałość mają ogromne znaczenie. Czuje się szczęśliwa , spełniona, spokojna. Planujemy totalnie naturalny poród. Trzymajcie za nas kciuki! Czekamy na Ciebie Maluszku, jesteśmy tacy gotowi ❤️ #boruc #borucmannei #mannei #pregnant #pregnantbelly #39weekspregnant #rodzew2019 #pregnancy #ciaza #healthy #fitpregnancy #healthypregnancy #readytopop

Post udostępniony przez Sara Boruc MANNEI🎶 (@mannei_is_her_name)

Gwiazdy, które urodzą w 2019 roku

Przyszła mama podzieliła się z internautkami swoim skutecznym sposobem na rozstępy. Zdradziła, że stosowała naturalną metodę nacierania ciała olejem sezamowym i migdałowym.

Sara i Artur Borucowie wspólnie mają 9-letnią córkę Amelię. Para wychowuje również córkę Sary z poprzedniego związku, Oliwię. Piłkarz ma także syna Aleksandra z pierwszego małżeństwa z Katarzyną Modrzewską. Już wkrótce rodzina powiększy się o kolejnego potomka!

Przeczytaj:
Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży?
Księżna Meghan nie pokaże dziecka tuż po porodzie?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)