Zdjęcie Archiego z okazji Dnia Matki fot. ONS.pl

Pierwszy Dzień Matki Meghan. Nowe zdjęcie royal baby to hołd dla Diany

Pierwszy Dzień Matki księżnej Meghan okazał się doskonałą okazją, by uczcić pamięć Lady Di.
Marta Kosakowska / 13.05.2019 10:27
Zdjęcie Archiego z okazji Dnia Matki fot. ONS.pl

Na oficjalnym profilu książęcej pary z Sussex pojawiło się nowe zdjęcie royal baby. Widać na nim księżną Meghan z synkiem Archiem. Fotografia została opublikowana z okazji Dnia Matki. Jest również wyrazem pamięci dla tragicznie zmarłej księżnej Diany, matki księcia Harry'ego.

Księżna Meghan oddała hołd księżnej Dianie

Syn księżnej Meghan i księcia Harry'ego urodził się 6 maja 2019 roku. Nazywa się Archie Harrison Mountbatten-Windsor. Kilka dni po jego narodzinach, świeżo upieczona mama, księżna Sussex, świętowała swój pierwszy w życiu Dzień Matki. W wielu krajach to święto przypada na 12 maja. Wśród nich są m.in. Stany Zjednoczone, z których pochodzi Meghan Markle.

- Składamy hołd wszystkim matkom: dawnym, obecnym, przyszłym i tym, które straciliśmy, lecz zawsze będziemy o nich pamiętać
- czytamy na oficjalnym profilu książęcej pary z Sussex.

Nawiązanie do księżnej Diany pojawiło się również na zdjęciu, które księżna Meghan dołączyła do wpisu. Widać na nim stópki Archiego w objęciach jego mamy.

Uwagę przyciąga tło, którym są niezapominajki, czyli ulubione kwiaty Lady Di. Jeszcze przed narodzinami royal baby, komentatorzy zastanawiali się, czy żona księcia Harry'ego odda hołd tragicznie zmarłej księżnej.

Księżna Kate robiła to za każdym razem, kiedy na świat przychodziły jej kolejne dzieci np. wybierając sukienki, które nawiązywały do stylizacji księżnej Diany z prezentacji synów tuż po narodzinach. Księżna Meghan oddała część księżnej Dianie w inny sposób.

Warto przypomnieć, że symboliczne niezapominajki pojawiły się również w bukiecie ślubnym Meghan Markle. Kwiaty w kolorze białym ponoć książę Harry osobiście zebrał w ogrodzie Pałacu Kensington o poranku w dniu ślubu.

Bukiet ślubny Meghan Markle z niezapominajek

Fot. ONS

Fotografia księżnej Meghan z synem poruszyła internautów. Post w zaledwie kilkanaście godzin zyskał niemal 2 miliony polubień. Pojawiło się pod mnóstwo wzruszających komentarzy m.in. z podziękowaniami za pamięć o uwielbianej i nieodżałowanej Lady Di.

Przeczytaj:
Księżna Meghan zaprezentowała royal baby według własnych zasad
Najlepsze ciążowe stylizacje księżnej Meghan

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)