Ariana Grande fot. ONS.pl

Ariana Grande odwołuje koncerty po tragedii w Manchesterze

Brakuje informacji na stronie artystki, ale portal TMZ donosi o zawieszeniu trasy.
Edyta Liebert / 23.05.2017 11:30
Ariana Grande fot. ONS.pl

W trakcie poniedziałkowego koncertu Ariany Grande w Manchesterze doszło do ataku terrorystycznego. Ariana Grande w pierwszym oświadczeniu po wybuchu napisała, że jest rozbita i jest jej przykro z powodu tego, co się stało. Jej trasa koncertowa była dopięta na ostatni guzik - teraz już wiemy, że ją odwołała. Nie odbędzie się koncert w Polsce.

Ariana Grande odwołuje koncerty

Amerykańska gwiazda pop Ariana Grande "jest w histerii", jak donoszą zachodnie media. "Opłakujemy ofiary. Słowa nie potrafią opisać naszego żalu" – napisał w oświadczeniu menadżer Ariany Grande. Jak podał portal TMZ, piosenkarka zawiesiła europejską i światową trasę koncertową. Jednak na oficjalnej stronie piosenkarki nie ma wzmianki o odwołaniu trasy. Grande miała odwiedzić Polskę na koncercie w Łodzi 31 maja i 1 czerwca. Bilety na koncert Grande zostały praktycznie wyprzedane. - Sprzedano ponad 25 tys. biletów - powiedział Maciaszczyk. Występ w Polsce miał być pierwszym w dotychczasowej karierze wokalistki.

 

we love you @arianagrande stay strong babe 💕 #prayforuk #praymanchester #arianagrande

Post udostępniony przez i want to meet little mix 😊 (@24_littlemix)

Istnieją jednak przypuszczenia, że incydent podczas jej koncertu może przypaść do gustu uczestnikom koncertów w innych krajach. Możemy mieć do czynienia z groźnym efektem domina, a dodatkowo - artystka obawia się także o swoje życie.
 

Kto stoi za tragedią w Manchesterze?