Anna Lewandowska zostanie mamą podobnie, jak wiele innych kobiet, jednak tylko ona spotkała się z takim hejtem w trakcie ciąży...

Dlaczego tak wiele kobiet krytykuje Lewandowską i fenomen royal baby, skoro to wymysł nie przyszłych rodziców, a mediów?

Anna Lewandowska w ciąży - zdjęcia na Instagramie

Anna Lewandowska to autorytet w dziedzinie żywienia. Choć internauci żartują, że w 2017 roku przyjdzie na świat "pierwsze bezglutenowe dziecko", a sama Lewandowska zamieni się niebawem w "kulkę mocy", to nikt nie zarzuci jej braku profesjonalizmu.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/rok temu
Ewidentnie 'artykul' sponsorowany. Co do 'ofiary hejtu' - Lewandowskiej to sama sobie to zafundowala. Jezeli chce sie byc osoba publiczna, stwarza sie pozory profesjonalizmu i posiadania wiedzy na 'kazdy temat', uzewnetrznia sie swoje zycie, to trzeba liczyc sie z tym, ze bedzie sie ocenianym. A oceny moga byc rozne. Na tym polega demokracja i wolnosc slowa i przekonan. Jezeli ktos aspirujacy do bycia profesjonalista nie posiada wiedzy, popelnia bledy, ale nie umie do tego sie przyznac tylko awanturuje sie, to niech nie oczekuje zachwytu. I dosc juz tematu Lewandowskich. Nie ma o czym mowic - Lewandowski to sprawny pilkarz, jego zadaniem jest strzelanie bramek, nikt nie oczekuje od niego madrosci, Lewandowska rowniez obecnie nie ma wiele do zaoferowania. Za malo wie, ma zbyt male doswiadczenie zeby mogla doradzac w jakichkolwiek kwestiach innych niz karate. Z checia natomiast dowiedzialabym sie czegos o ludziach ciekawych, wyksztalconych, kreatywnych, tworzacych kulture, sztuke, o naukowcach, lekarzach, finansistach, astronautach, tych wszystkich, ktorzy tworza rzeczy ciekawe i wielkie, tych ktorzy pomagaja innym. Nie zas tylko o sprawnych sportowcach i bezmyslbych celebrytach. Przemyslcie to
/rok temu
No błagam, artykuł ewidentnie wygląda jak napisany na zamówienie. Co do pani Lewandowskiej przedstawienie jej jako ofiary hejtu jest co najmniej śmieszne, w końcu wcale odkąd jest w ciąży nie mianowała się ekspertka w tej dziedzinie i nawet na swoim profilu wskazała inna matkę zajmującą się tematem parentingowym która wg niej nie ma odpowiedniej wiedzy. Nie wiem od kiedy samo zajście w ciążę zwłaszcza pierwsza z automatu stwarza kogoś ekspertem w danej dziedzinie. Wiec chociażby na tej podstawie (choc przykładów można jeszcze kilka podać) uważam że pisanie o przez Was o niej jako ofierze jest żenujące i odejmuje Wam wiarygodności jako portalowi i osobom dla Was piszącym artykuły. Mam nadzieję że to będzie pierwszy i ostatni tego typu artykuł u Was.
/rok temu
Walic patole lansuje sie na wszystkim nawet ciaze sprzeda byle kasa byla!!!