POLECAMY

Wyciekły informacje dotyczące porodu Anny Lewandowskiej!

Szczegóły zdradził dwutygodnik Party.
Wyciekły informacje dotyczące porodu Anny Lewandowskiej! fot. Screen Instagram

Termin porodu Anny Lewandowskiej zbliża się wielkimi krokami - w sieci pojawiły się plotki o miejscu porodu i płci dziecka. Menadżerka gwiazdy odpowiada wymijająco.

- Wszystko w swoim czasie – tak na pytanie o najbliższe plany Anny Lewandowskiej odpowiada jej menedżerka Monika Rebizant. Teraz najważniejszy jest szczęśliwy poród! Trenerka jest do niego świetnie przygotowana. – Nastawia się na naturalny poród i karmienie piersią – zdradziła "Party" znajoma Ani.

Lewandowska spotkała się z ogromnym hejtem. Dlaczego?

Robert Lewandowski chce towarzyszyć żonie podczas porodu, jednak 12 i 18 kwietnia Lewandowskiego czekają dwa mecze z Realem Madryt. Pierwszy będzie rozgrywany w Monachium, ale drugi w Madrycie. "Lewy" jest najlepszym strzelcem Bayernu, więc jest mało prawdopodobne, że trener zwolni go z gry w tych spotkaniach! To potwierdzone, że Lewandowska będzie rodzić w Niemczech i ma jej towarzyszyć położna z Polski. A płeć dziecka?

Wzruszony Lewandowski o wychowaniu dziecka w rozmowie z Marcinem Mellerem

💕#together #sunday #happy #smile #positive #healthyplanbyann #annalewandowska #RobertLewandowski

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

Tak jak pisaliśmy wcześniej, w internecie nie brakuje domysłów co do płci dziecka i wyboru imienia. Najświeższe doniesienia sugerują, że Lewandowscy spodziewają się córeczki i dadzą jej na imię Klara.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/rok temu
Istnieją takie znieczulenia że nie poczuje że rodzi. A książki bym się spodziewała na temat porodu jeszcze przed porodem hahaha
/rok temu
Ciekawe czy napisze ksiazke o porodzie byc moze w tej dziedzinie bedzie ekspertka tak jak od wszyatkiego.
/rok temu
NIESTETY ZA POROD NIE ZAPLACI I TU SOAIEGNIE JA SPRAWIEDLIWOSC POCZUJE CO TO POROD I PRZEATANIE CWANIAKOWAC!!!
POKAŻ KOMENTARZE (1)