Anna Lewandowska w ciąży fot. Screen Instagram @annalewandowskahpba

Anna Lewandowska: nagrała DVD z treningami dla mam

Przygotowała specjalny zestaw ćwiczeń dla aktywnie żyjących kobiet, które niebawem spodziewają się potomstwa!
Edyta Liebert / 10.03.2017 09:35
Anna Lewandowska w ciąży fot. Screen Instagram @annalewandowskahpba

Wszystkie przyszłe i już spełnione mamy, które śledzą losy Anny Lewandowskiej i ćwiczą razem z nią, z pewnością cieszą się na tę nowinę tak, jak sama trenerka. Anna Lewandowska oznajmiła, że na świat przyszło... jej najmłodsze dziecko DVD, czyli trening dla ciężarnych i dla mam!

Mamy na wyrębie: kobiety karmią dzieci na pniach wyciętych drzew!

"Skaczę z radości, a moje emocje sięgają zenitu!"

Informacja pojawiła się w na Instagramie i na Facebooku Lewandowskiej, która nie kryła ekscytacji. Post zawierał potrzebne konkrety i informacje, ale nie ma co kryć, że najsilniej oddziałało... zdjęcie Anny Lewandowskiej w ciąży z pokaźnym, zaokrąglonym ładnie brzuszkiem.

 

Podekscytowana?! To mało powiedziane! Skaczę z radości, a moje emocje sięgają zenitu! 🙈🙉😀😀💥💥💥💥💥💥💥 Spełnia się moje kolejne marzenie … 🙏🏻👶🏻 ❤️👶🏻❤️👶🏻❤️👶🏻❤️👶🏻❤️👶🏻❤️ Przedstawiam Wam moje najmłodsze w gronie DVD "dziecko"👶🏻 - PŁYTA TRENINGOWA DLA PRZYSZŁYCH MAM „HEALTHY MOM BY ANN”. To pierwszy taki program treningowy na polskim rynku (nam tu na myśli 6 programów treningowych, a w tym Karate prenatal), a patronat nam nim objął sam INSTYTUT MATKI I DZIECKA❗️❗️❗️ Pracowałam nad nim od dłuższego czasu i to on zajmował moją głowę w ostatnich tygodniach. Cieszę się, że wreszcie mogę się z Wami podzielić efektami pracy.🙏🏻💪🏻 Droga przyszła mamo! 👍🏻 Cały materiał zgromadzony na płycie został przygotowany SPECJALNIE dla Ciebie! Z troską o zdrowie Twoje i Twojego dzidziusia👶🏻. Płytę zamówisz w PRZEDSPRZEDAŻY NA MOJEJ STRONIE już dziś https://dieta.hpba.pl/shop/product/190 a data dostawy przypada na dzień PREMIERY 24 marca❗️❗️❗️💥💥💥💥💥💥💥💥💥 Jest mi niezmiernie miło poinformować, że 1% dochodu ze sprzedaży książeczki i płyty będzie przeznaczony na rzecz @olimpiadyspecjalnepolska 👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻Płyta również w wersji dla NIESŁYSZĄCYCH! Niech moc będzie z nami DROGIE MAMY💪🏻💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥 MÓJ PROGRAM POLECAM ROWNIEŻ PO PORODZIE! Dear future moms! 👶🏻👌🏻today i present my new DVD training programme - Healthy Mom by Ann!💪🏻💪🏻💪🏻 I’m glad because it is the first such project in Poland, and is under the patronage of INSTITUTE OF MOTHER AND CHILD❗️❗️❗️I will work on releasing the dvd in other languages,for now the polish version is available.💪🏻💥💥💥💥💥 #healthypregnant #pregnantworkout #workoutpregnant #healthymombyAnn #dvdbyann #workoutbyAnn #healthyplanbyann #pregnant #3rdtrimester #annalewandowska ❤️👶🏻❤️👶🏻❤️👶🏻❤️👶🏻

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

"Skaczę z radości, a moje emocje sięgają zenitu!"

Z obszernego postu dowiadujemy się, że płyta jest już dostępna w przedsprzedaży i choć na rynku jest sporo płyt tego rodzaju, to zdaniem Lewandowskiej, macie przed sobą prawdziwy unikat i owoc jej wysiłków.

Pracowałam nad nim od dłuższego czasu i  to on zajmował moją głowę w ostatnich tygodniach. Cieszę się, że wreszcie mogę się z Wami podzielić efektami pracy.🙏🏻💪🏻 Droga przyszła mamo! 👍🏻 Cały materiał  zgromadzony na płycie został przygotowany SPECJALNIE dla Ciebie! Z troską o zdrowie Twoje  i Twojego dzidziusia.

Płyta DVD Anny Lewandowskiej kosztuje 29,99 zł - dla wielu to inwestycja warta każdych pieniędzy. W końcu chodzi o zdrowie mamy, dziecka i dobre samopoczucie, prawda?

W Małopolsce będą dopłaty do niani! I to niemałe: mowa o kwocie 1 500 zł miesięcznie!