POLECAMY

5 niebanalnych sposobów na wyznanie miłości w walentynki

Zastanawiasz się, jak w niepowtarzalny sposób wyznać miłość swojej drugiej połowie w walentynki? Podsuwamy ci 5 najlepszych pomysłów! Sprawdź!
5 niebanalnych sposobów na wyznanie miłości w walentynki fot. Fotolia

Można wyznać miłość swojej drugiej połowie nie tylko za pomocą słów. Istnieje wiele innych sposobów, które lepiej oddadzą to, co chcemy przekazać. Walentynki tuż, tuż, dlatego tym bardziej powinnaś się z nimi zapoznać. W święto zakochanych warto zaskoczyć ukochanego czymś niebanalnym. Pamiętaj jednak, żeby okazywać uczucia swojemu mężczyźnie również w pozostałe dni w roku.

Romantyczne walentynkowe śniadanie do łóżka

1. Losowanie pocałunków

Pocałunki to jeden z najlepszych sposobów na wyznanie miłości w związku. Namiętne wzmacniają pożądanie, subtelne zacieśniają więzi między partnerami. Jeśli lubisz całować swojego ukochanego, koniecznie musisz skorzystać z tego pomysłu na okazanie uczucia swojej drugiej połowie.

Na kolorowych karteczkach wypisz wszystkie rodzaje pocałunków, jakie przychodzą ci do głowy (np. francuski, w policzek itd.). Następnie włóż je do niewielkiej czerwonej torebki (możesz ją skropić perfumami, których używasz, dzięki czemu będzie zmysłowo pachnieć) i daj ją swojemu partnerowi. Poproś, aby wyciągnął z niej kilka karteczek, po czym obdaruj go pocałunkami, które "wylosował".

2. Oda do ukochanego

Masz lekkie pióro? Chętnie sięgasz po książki o tematyce miłosnej? Napisz opowiadanie, w którym uzasadnisz, z jakich powodów kochasz swoją drugą połowę i za co jesteś jej wdzięczna. To niebanalny sposób na wyznanie miłości i gwarancja świetnej zabawy. Twój mężczyzna doceni twoją kreatywność i poczuje się wyjątkowo, kiedy będziesz mu je czytać w walentynkowy wieczór. Każdy z nas czerpie przyjemność ze słuchania pochlebnych słów na swój temat, a jeszcze większą, kiedy płyną one z ust ukochanej osoby.

3. Deser z symbolami miłości i afrodyzjakami

W powiedzeniu, że do serca mężczyzny najlepiej trafić przez jego żołądek, jest bardzo dużo prawdy. Jeśli chcesz wyznać miłość swojemu ukochanemu w niebanalny sposób i lubisz eksperymentować w kuchni, przygotuj dla niego apetyczny i zdrowy posiłek owocowy/warzywny z symbolami miłości i afrodyzjakami! Zobaczysz, że będzie wniebowzięty i nabierze jeszcze większego apetytu na upojne chwile w walentynkową noc. Wiele owoców, warzyw i ziół to naturalne afrodyzjaki, które modyfikują poziom hormonów i podnoszą poziom libido, dlatego warto zastosować je w kuchni. Jeśli twój partner lubi słodkości, upiecz dla niego ciasto, do którego ma największą słabość, i pięknie je udekoruj. Na przykład stwórz napis "kocham cię" z kawałków banana, a serce z nasączonej sokiem z cytryny gruszki pokrojonej w plastry (możesz je wypełnić brzoskwiniami z bitą śmietaną lub pokruszonymi migdałami albo orzechami). Taki wypiek to prawdziwa rozkosz dla podniebienia i oczu.

4. Słodycze w słoiku z dedykacją

Twój ukochany ma słabość do łakoci? Wykaż się kreatywnością i zamiast bombonierki podaruj mu słoik wypełniony kolorowymi cukierkami, lizakami i żelkami w kształcie serca. Naklej na nim wasze wspólne zdjęcie lub karteczkę z romantyczną dedykacją, np.: "Jesteś dla mnie wszystkim", "Dla najlepszego mężczyzny pod słońcem", "Dziękuję, że los zesłał mi ciebie" itp. W ten sposób miło go zaskoczysz i podkreślisz, że jest dla ciebie kimś wyjątkowym. Dzięki chwytającemu za serce tekstowi lub fotce, na której jesteście szczęśliwi, możesz być pewna, że nie wyrzuci słoika do śmieci. Szklane naczynie z pewnością mu się przyda – będzie mógł z niego zrobić pojemnik np. na kosmetyki i akcesoria do golenia.

5. Pierwsza randka po raz drugi

Wasza pierwsza randka z pewnością doskonale utkwiła ci w pamięci. Trudno zapomnieć spotkanie, na którym między wami zaiskrzyło. Jeśli chcesz, aby twój partner również przypomniał sobie te niepowtarzalne chwile, zorganizuj randkę w miejscu, w którym udaliście się na początku waszej znajomości. Bądź kreatywna i wyślij mu zaproszenie na adres firmy, w której pracuje. Twoja pomysłowość na pewno spotka się z jego aprobatą. List możesz przyozdobić szminką (ślady twoich ust pomalowane czerwoną pomadką na pewno pobudzą jego wyobraźnię) lub dołączyć do niego lizaka w kształcie serca. Jeśli pamiętasz, co miałaś wtedy na sobie, ubierz się podobnie. W ten sposób podkreślisz wyjątkowość chwili. Postaraj się, aby przebieg waszego spotkania był taki sam jak pierwszej randki.

7 rzeczy, które wskazują, że to ten jedyny

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/rok temu
W momencie, gdy te sposoby trafiły do Internetu w formie artykułu przestały być niebanalne :D Poza tym, opowiadanie nie byłoby chyba najlepsze dla uzasadnienia powodów kochania drugiej osoby - to by była bardziej rozprawka chyba, a w opowiadaniu można opisać jakąś szaloną rankę albo alternatywną rzeczywistość, gdzie partnerzy przeżywają przygodę na statku pirackim.