Każda z nas potrafi rozkochać i zauroczyć mężczyznę! Jak trafić do męskiego serca? Są na to pewne sztuczki!

Jak trafić do serca mężczyzny?

Jak możemy trafić do męskiego serca? Jak zauroczyć sobą mężczyznę tak, aby poza Tobą świata nie widział?
/ 19.10.2010 17:01
Każda z nas potrafi rozkochać i zauroczyć mężczyznę! Jak trafić do męskiego serca? Są na to pewne sztuczki!

Mówi się, że kobiety są z Wenus a mężczyźni z Marsa i jest w tym stwierdzeniu dużo prawdy. Nie bez powodu tak trudno się nam porozumieć. Jednak mimo wszystko staramy się znaleźć drugą połówkę i ułożyć sobie życie. Choć to mężczyźni narzekają, że kobiety są skomplikowane, oni sami wcale nie wydają się „łatwiejsi w obsłudze”.

Każdy samiec jest inny i to, co podoba się jednemu, może drażnić drugiego. Dlatego też ciężko jest ustalić uniwersalną taktykę zdobycia mężczyzny, który nam się podoba. Są jednak zachowania, na które z pewnością nie pozostanie obojętny żaden chłopak, a które jednocześnie nie okażą się niestosowne i ryzykowne. Co wolno, a czego nie wolno? Oto kilka rad:

Bądź niedostępna

Mężczyźni nie przepadają za dziewczynami, które się im narzucają. Instynkt łowcy każe im walczyć o kobietę. Choć dobrze wiemy, że tak na prawdę to my dokonujemy wyboru, pozwólmy panom myśleć, że jest inaczej.

Polecamy: Zakochałam się w geju - co robić?

Kuś spojrzeniem

Nie musisz od razu rzucać się wybrakowi na szyję! Uwierz w moc swojego spojrzenia! Jest ono zdecydowanie bardziej pociągające niż najseksowniejsze ubranie i najbardziej odważne zachowanie.

Pamiętaj o sobie

Gdy chłopak zauważy, że stał się całym Twoim światem, przestanie się starać. Nie rezygnuj ze swojego dotychczasowego życia, pokaż mu że masz swoje pasje i zainteresowania. Na takim zachowaniu skorzysta każde z was. Ty nie zaniedbasz siebie, a jemu wydasz się bardziej interesująca.

Polecamy: Poznaj historie wakacyjnych romansów

Nie mów mu o planach na przyszłość!

My, kobiety, mamy tendencję do wyobrażania sobie wspólnego życia z naszym partnerem. Niestety mężczyźni dorastają dużo później i słowo „ślub” działa na nich odstraszająco. Myśli o przyszłości zachowaj dla siebie, pozwól mu, aby sam dojrzał do poważnych decyzji.

Nie zakładaj mu kajdanek

Każdy potrzebuje wolności. Kiedy Twój ukochany będzie miał poczucie zniewolenia, wcześniej czy później ucieknie od Ciebie. Nie zarzucaj mu też bez końca zdrady, jeśli nie masz ku temu solidnych podstaw; nikt nie chciałby żyć z chorobliwie podejrzliwym i zazdrosnym partnerem.

Nie ma niezawodnej recepty na zdobycie mężczyzny, a co dopiero na zatrzymanie go przy sobie. Nie można jednak dopuścić, aby opracowywanie idealnego planu przesłoniło nam całe życie. Nie próbuj zmieniać siebie dla niego! To nikomu nie wyjdzie na dobre.

Przede wszystkim bądź sobą, ale… nie do przesady. Pamiętaj, że mężczyzna, nawet jeśli będzie Twoim najlepszym kumplem, nie może wiedzieć tego wszystkiego, co powiedziałabyś najbliższej przyjaciółce.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (13)
/16.04.2015 16:47
Ból po rozstaniu jest wielki, wiem o tym z własnego doświadczenia, ale to nie minie z dnia na dzień, czy z miesiąca na miesiąc. Potzreba na to więcej czasu. Ja żeby się nie męczyć zamówiłam rytuał na urokmilosny24.pl i odzyskałam ukochanego. Aczkolwiek czasami lepiej przecierpiec trochę czasu niż na siłę kogoś odzyskiwać.
/02.03.2012 00:05
pie.....lenie o szopenie, bądź niedostępna tak na pewno utrzymasz faceta co za idiotyzm. Udawaj długo niedostępność a gość sobie da z tobą spokój koniec.
/18.08.2011 12:35
tajemniczej i niezależnej :) aaa i tej ostrej, tej złej :P albo udawanie bezradnej - zaopiekuj się mnąąąą!!
POKAŻ KOMENTARZE (10)