fellatio fot. Adobe Stock

Czy wiesz, jak zrobić idealne fellatio?

Fellatio to sztuka seksu oralnego, która daje mężczyźnie największą rozkosz. Jeśli chcesz być idealną kochanką, naucz się robić idealne fellatio. Poniżej krok po kroku, przedstawiam, jak zostać mistrzynią seksu oralnego.
/ 31.08.2018 14:41
fellatio fot. Adobe Stock

Ustalcie wygodna dla was pozycję. Każdy mężczyzna ma swoją ulubiona - jeden woli stać, trzymając partnerkę za włosy, inny siedzieć lub leżeć. Zawsze powinniście okazywać sobie szacunek i uwielbienie. Nie możesz się do niczego zmuszać ani czuć się upokorzona. Jeśli tak się czujesz, oznacza to, że nie jesteś na to gotowa.

Fellatio - to warto wiedzieć

Fellatio zdecydowanie nie jest dla wszystkich - żeby wyszło idealnie, musisz robić to z przekonaniem i bez zażenowania. W żadnym wypadku nie wolno się do tego zmuszać. Nie myśl, że jesteś z tego powodu gorszą kochanką. Niestety dzisiaj za sprawą wielu pism kobiecych utarło się, ze idealną kochanka to taka, która do perfekcji opanowała seks oralny a fellatio to inaczej "obciąganie" czy "robienie loda" - wulgarne i mocno uproszczone, więc nic dziwnego, że odpycha.
Jeśli po przeczytaniu tego tekstu uznasz, że to nie dla Ciebie, po prostu się za to nie zabieraj. Lepiej nie robić fellatio w ogóle, niż robić je źle i z zażenowaniem.

Jak się do tego zabrać?

Zacznij od główki. Ujmij członek w dłonie w połowie trzonu i delikatnie poliż czubek główki, następnie delikatnie omiataj językiem całą główkę, ze szczególnym uwzględnieniem uskoku miedzy główką a trzonem.

Następnie weź członek do ust i wykonuj okrężne ruchy głową, tak aby penis przesuwał się w różne części ust. Przesuń członek głębiej w kierunku gardła i possij go delikatnie. Wykonaj kilka posuwistych ruchów w przód i w tył. Trzymaj przy tym zaciśnięta dłoń u nasady penisa - jest to względnie niewrażliwa na dotyk, ale silnie reaguje na ucisk.

Wyjmij członek z ust i przejedź językiem od spodu po całej długości członka aż do nasady. Poświęć więcej uwagi jądrom - są niezwykle wrażliwe na dotyk. Poliż ich spodnią część. Przesuń palcami po szwie mosznowym i dojdź do krocza. Jest to obszar pomiędzy odbytem a moszną. Skóra tutaj jest silnie unerwiona i wrażliwa na dotyk. U niektórych mężczyzn ta strefa jest prawie tak samo wrażliwa jak główka penisa. Najlepiej pobudzać ją przez lekki nacisk, stopniowo zwiększając jego siłę.

Powróć językiem do główki po spodniej stronie penisa.

Teraz sztuczka dla zaawansowanych: otwórz bardzo szeroko usta i zrób głęboki wdech wysuwając jednocześnie penis z ust. Powinnaś zakończyć mając między wargami sam czubek penisa a w płucach dużo powietrza. Teraz powróć, wypuszczając powoli powietrze z płuc i z powrotem wsuwając członek do ust. Ocieplanie i ochładzanie członka wzmacnia doznania.

Mocno ssij czubek penisa. Żeby opóźnić decydujący moment, naciśnij palcami punkt między penisem a jądrami i przytrzymaj przez kilka sekund, po czym lekko pociągnie naskórek w dół.

Obejmij ustami członek i szybko liż jego główkę, dodatkowo zaciskając dłoń na jego nasadzie. Następnie przejdź do ssania, ta technika szybko doprowadza do orgazmu.

Coś dla zaawansowanych

Postaraj się brać członek jak najdalej do gardła. Sztuczka „głębokie gardło” jest najtrudniejszą, ale i też najbardziej efektowną sztuczką w fellatio. Członek należy wsuwać bardzo powoli i stopniowo, aż opanujesz odruch wymiotny. Nie zrażaj się, gdy ci z początku nie wychodzi i nie próbuj niczego na siłę. Nie zmuszaj się jednak do tego, jeśli nie chcesz aż tak daleko się posuwać.

Doprowadź partnera do wytrysku ustami lub dłońmi. Rób to zdecydowanymi, posuwistymi ruchami, kładąc nacisk na pieszczoty główki. Okręcaj wokół niej dłoń, ciągnąc ją lekko do góry. Teraz pozostaje wam szybko zdecydować, jak będzie wyglądała końcówka waszych starań. :)

To też cię zainteresuje:Orgazm łechtaczkowy, czyli jak pieścić łechtaczkę, żeby szczytować?„Gdyby nie sekskamerki, byłabym inną kobietą”. Poznaj historie czytelniczekCzy seks analny musi sprawiać kobiecie ból?