POLECAMY

Co to jest kobiecy wytrysk?

Kobiecy wytrysk, znany jako squirting orgasm, to rzadka zdolność, którą mogą poszczycić się tylko niektóre kobiety. Kobieca ejakulacja to biologiczny fenomen, który na wielu mężczyzn działa niezwykle podniecająco. Co to jest kobiecy wytrysk i jak go osiągnąć? Wypróbuj tych kilka sposobów i przekonaj się, czy też to potrafisz!
Co to jest kobiecy wytrysk?

Tylko niewielki odsetek kobiet potrafi regularnie osiągać orgazm zakończony wytryskiem. Czasami tylko umiejętna stymulacja wystarczy, by odkryć w sobie tę rzadką umiejętność. Niestety niewiele kobiet potrafi docenić ten dar natury i traktuje go jako powód do wstydu. Również nie wszyscy partnerzy akceptują ten rodzaj orgazmu, a nawet miewają poczucie winy, że zapewnili partnerce taki nietypowy finał. Czy rzeczywiście jest powód do wstydu? Absolutnie nie! Squirting orgasm to tylko dowód na to, że para osiągnęła najwyższy poziom seksualnego wtajemniczenia  i doświadcza pełnego spektrum seksualnej przyjemności. Mężczyźni powinni być z siebie dumni, bo kobiecy wytrysk to głównie wynik umiejętnych pieszczot.

Co to jest kobiecy wytrysk?

Przez lata kobiecy wytrysk mylony był z oddawaniem moczu. Dziś, po latach badań, wiadomo, że wydzielina, która wydobywa się podczas kobiecego wytrysku z cewki to nie mocz, lecz płyn o składzie podobnym do wydzieliny produkowanej przez męską prostatę. W składzie żeńskiego ejakulatu  stwierdzono bowiem obecność PSA – białka występującego w wydzielinie gruczołu krokowego. Mało jest za to w nim składników typowych dla moczu, przede wszystkim mocznika i kreatyniny.

Zobacz także: Mity na temat orgazmu

Wydzielina jest mętna, ma białawy kolor i charakterystyczny zapach. Wydobywa się z cewki moczowej, podczas intensywnej stymulacji przednie ściany pochwy.  Za produkcję płynu odpowiedzialne są prawdopodobnie gruczoły przedsionkowe mniejsze położone u ujścia cewki moczowej, odpowiadają za wydzielanie śluzu. Ujścia gruczołów są z reguły tak małe, że wydostająca się z nich wydzielina jest praktycznie niewidoczna, stąd nie każda kobieta jest zdolna do spektakularnego wytrysku. Z tego też powodu u wielu kobiet ejakulacja podczas orgazmu nie jest w ogóle możliwa.

Jak osiągnąć kobiecy wytrysk?

Choć nie każda kobieta bez problemu osiąga wytrysk podczas orgazmu, nie oznacza to, że nie warto nad tym pracować. Czasami zmiana pozycji lub techniki stymulacji może poskutkować miłą niespodzianką. Orędownicy kobiecego wytrysku są zdania, że każda kobieta może opanować sztukę wytrysku. Nauka dała sporo podpowiedzi, gdzie szukać jego źródła – oto one:

- stymulacja powinna odbywać się na przedniej ścianie pochwy, gdyż to tutaj najbliżej jest do gruczołów przedsionkowych mniejszych. Naturalnym odczuciem jest przy tym nasilone parcie na pęcherz, które w miarę wzrostu podniecenia - mija.

Zobacz także: Punkty erogenne, o których nie wiesz

-  do pozycji, które sprzyjają wystąpieniu ejakulacji, należą pozycja misjonarska, pozycja od tyłu i pozycja z nogami w górze, wspartymi o barki partnera. Sprzyjają one stymulacji punktu G i jego okolic.

Pozycja misjonarska

Pozycja od tyłu

Pozycja z nogami w górze

- stymulacja przedniej ścianki pochwy od początku energiczna jak w ostatnim etapie stosunku. Żeby dyskomfort związany z nieprzyjemnym odczuciem parcia na pęcherz był mniejszy, z intensywniejszą stymulacją lepiej się wstrzymać, aż ścianki pochwy będą już nabrzmiałe w wyniku podniecenia.

- kobieta powinna podczas stymulacji, powinna raczej naprzeć zwieracz niż go zaciskać.

Zobacz także: 15 trików z Kamasutry, które wzmocnią wasz orgazm

Dowiedz się więcej o kobiecym orgazmie z naszego forum medycznego.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (19)
/5 miesięcy temu
u mojej da się to osiągnąć tylko intensywną, rzekłbym nawet "brutalną", BARDZO szybką palc ówką, oczywiście dopiero po długich wstępach i mnóstwie innych pieszczot, nigdy od razu. i ważna wskazówka - gdy dziewczyna zacznie tryskać, nie przestawajcie, ciągnijcie to jak najdłużej, może nawet warto przyspieszyć i zintensyfikować ruchy. nawet jak zacznie was palić i odpadać ręka. można też po jakimś czasie ciut zwolnić i sprawnie zmienić rękę. nie przejmujcie się gdy płyn wypłucze cały śluz i zniknie komfortowy poślizg, ani że dziewczyna nie jest w stanie w takim momencie werbalnie sygnalizować czego chce a czego nie, dopóki nie zaciśnie ud - atakujcie coraz mocniej i jak najdłużej. ew obtarcia wewnątrz ci pencji zagoją się błyskawicznie, w 24h, a ciarki i gęsią skórkę na samo wspomnienie pani będzie miała długimi tygodniami! Na marginesie - u nas odkrycie fontann nastąpiło i najłatwiej przychodzi po niewielkiej ilości alko u niej a szczypcie zioła, oczywiście medycznego ;) u mnie. W ogóle masaże i palcówki są genialne gdy masażysta się trochę upali, można wtedy wyczuć wszystkie niuansiki nawet 1cm pod powierzchnią skóry. a to co się dzieje wewnątrz dziewczyny podczas jej rozgrzewania (też im dłużej tym lepiej) to osobna historia, nie ma sensu opisywać.
/rok temu
Do chwili kiedy nie doznałam tego na własnej skórze Śmiało mówiłam ze to mit , że to chwyt w kategorii filmów dla dorosłych Dopóki nie poznałam mojego mężczyzny Pieścił mnie w sposób w jaki sama tego nie robiłam Dotykał Patrzył wzrokiem który Mówi ,, jesteś wyjątkowa pożądam Cie ,, Myśle ze stymulacja dotyk i swoboda w łożku Przedewszystkim porozumienie To to sprawiło ze Mogłam ,, wybuchnąć " Poczułam dziwny zapach a substancja była lepka Mój partner Przytulił mnie i cieszył sie niesamowicie Ja bardziej Ale zaraz po tym ponoć zasnęłam Pozdrawiam kobietki życzę wam tego samego Meeeega cudownie jest 😊
/3 lata temu
Uwielbiam kiedy faceci wypowiadają sie na temat tego co kobieta ma a czego nie ma! kobiecy wytrysk owszem istnieje, jest fantastyczny. z moczem nie ma nic wspolnego. potrafimy odróżnic mocz od innej cieczy. serio. w wyniku ewolucji dostałyśmy taki sam mózg jak Ty, Facecie. a to ze laska zsikala Ci sie do łozka to nie znaczy ze kobiecych wytryskow nie ma. nie umiesz ich po prostu partnerce dac. wspolczuje jej ;p
POKAŻ KOMENTARZE (16)