7 prawd na temat miłości i związków, w które trudno uwierzyć

Chcemy, aby nasz związek był szczególny, a miłość wieczna. Pragniemy wierzyć, że istnieje ten jedyny, pisany nam mężczyzna. A co jeśli to wszystko to ściema?
Małgorzata Germak / 11.09.2019 12:47

Relacje międzyludzkie wymagają wysiłku. Szczęśliwy związek nie jest nam dany raz na całe życie. Trzeba o niego dbać i starać się. Czasem nawet jeśli się kochacie, to na tyle się różnicie, że lepszym pomysłem jest rozstanie. Bo prawda jest taka, że związki czasem rozczarowują. Oczywiście z wyjątkiem twojego. On jest szczególny. Przynajmniej ty chcesz w to wierzyć.

Jak wygląda prawdziwy związek?

Wiele osób wychodzi z założenia, że wolą znać - nawet niewygodną - ale prawdę. Wtedy mogą coś z nią zrobić. Może nawet coś konstruktywnego. A skoro wszyscy wiemy, że żeby z kimś nam było dobrze, trzeba się trochę postarać, może warto przejrzeć na oczy i mieć świadomość, jak współcześnie buduje się relacje i jak wyglądają związki.

W galerii znajdziesz 7 trudnych do przyjęcia spostrzeżeń i prawd na temat związków, miłości i relacji. Jeśli uda ci się je zaakceptować/ominąć/wyciągnąć wnioski, masz szanse na zbudowanie szczęśliwego i satysfakcjonującego partnerstwa.

Więcej ciekawych tematów o związkach:Skąd wiadomo, że on pragnie poważnego związku?10 rzeczy, które warto sobie mówić w związku