Randki - tych facetów unikaj (6 najgorszych typów)

Na początku mogą robić cudowne wrażenie, ale nie daj się nabrać. Zobacz, na jakich mężczyzn uważać i kiedy wiać.
Małgorzata Germak / 04.10.2019 10:16

Tylko ten, kto wystarczająco długo był singlem i ma za sobą szereg nieudanych randek wie, jak trudno jest trafić na kogoś sensownego, z kim będziemy odbierać na tych samych falach. Pierwsze wrażenie często jest mylące i dopiero po 2-3 spotkaniach (lub dłużej) wychodzi szydło z worka. Przystojniak, który wydawał się romantycznym zalotnikiem, okazuje się być maniakiem kontrolującym ciebie i zazdrośnikiem, a twardo stąpający po ziemi twardziel - maminsynkiem.

Co do pierwszego wrażenia - naukowcy uważają, że mamy 11 sekund, żeby je zrobić. Tyle czasu wystarczy, żeby ktoś podświadomie ocenił dwie rzeczy - na ile jesteśmy sympatyczni i na ile jesteśmy wiarygodni. Jeśli pozytywnie nas oceni, będzie otwarty i przyjaźnie do nas nastawiony. Jeśli - nawet błędnie - osądzi nas negatywnie, trudno będzie tę opinię zmienić.

Randki to szansa na lepsze poznanie drugiej osoby. Ale też to nauka, że żadna ilość pożądania, talentu oczarowywania, intelektu i dowcipu nie daje gwarancji, że trafiłaś na tego jedynego. Myślisz, że poznałaś się już wystarczająco na facetach i nic cię nie zaskoczy? Pomyśl jeszcze raz.
Poznaj 6 najgorszych typów mężczyzn, których lepiej unikać.

Więcej o relacjach damsko-męskich:Zdarza ci się okłamać partnera? Podobno to wcale nie takie złe7 trudnych prawd o miłości i związkach. W niektóre nie chcemy wierzyć

Redakcja poleca

REKLAMA