randka zimą fot. Fotolia

Randka zimą - 7 niebanalnych pomysłów

Randka zimą też może być niezapomniana! Koniecznie przeczytaj, gdzie się wybrać, kiedy na dworze mróz i śnieg!
/ 13.01.2017 13:20
randka zimą fot. Fotolia

Zimowa aura powoduje, że u wielu osób zapał do randkowania gaśnie. Nic dziwnego. Kiedy termometry wskazują temperaturę poniżej zera, wieje wiatr i pada śnieg, większość z nas woli otulić się kocem, wypić filiżankę gorącej herbaty i obejrzeć dobry film, niż spacerować. Choć pogoda nie zachęca do spędzania czasu w plenerze, nie możemy przez nią rezygnować z randek. Co robić z drugą połową w chłodnym sezonie? Poniżej przedstawiamy najlepsze propozycje na randkę zimą.

1. Lodowisko

Ruch na świeżym powietrzu korzystnie wpływa na organizm, dlatego wskazany jest o każdej porze roku. Jeśli chcecie poprawić kondycję i odporność oraz miło spędzić czas, wybierzcie się na lodowisko. To jedna z najlepszych propozycji na randkę zimą – łatwo dostępna, na każdą kieszeń i dostarczająca mnóstwa radości. Podczas jazdy na łyżwach uwolnicie się od trosk dnia codziennego i znów poczujecie jak dzieci. To również dobra metoda na sprawdzenie, czy osoba, z którą się umówiliśmy, jest dobrym materiałem na partnera/kę. Jeśli udzieli nam pomocy w razie upadku na lodzie, warto spotkać się z nią jeszcze raz ;)

Pierwsza randka po rozwodzie. 7 żelaznych zasad

2. Kulig

Mroźne powietrze i śnieg nie są wam straszne? Jeśli lubicie korzystać z uroków zimy, kulig to dla was rewelacyjny pomysł na randkę. Podczas przejażdżki saniami konnymi w górach poczujecie się jak główni bohaterowie powieści romantycznej. To fantastyczna rozrywka nie tylko dla wielbicieli romantycznych wypadów, lecz także osób wrażliwych na piękno przyrody. Podróż przez malowniczą krainę obsypaną śniegiem to prawdziwa uczta dla oczu, dlatego z pewnością na długo zachowa się w waszej pamięci. Aby nie wychłodzić organizmu, weźcie ze sobą ciepły koc, gorącą herbatę w termosie lub grzane wino.

3. Aquapark

Oboje jesteście zmarzluchami, dlatego o kuligu czy lodowisku nawet nie chcecie słyszeć? Wybierzcie się na randkę do aquaparku. To doskonałe miejsce do spędzenia wolnego czasu nie tylko dla najmłodszych, które zagwarantuje wam wyśmienitą zabawę. Będziecie mogli wspólnie popływać, poszaleć na zjeżdżalniach, zrelaksować się w jacuzzi i wygrzać w saunie. Czy to wyłącznie doskonała propozycja na randkę zimą dla par? Nie! Jeśli nie wstydzicie się własnego ciała i macie ochotę zobaczyć, jak druga strona prezentuje się w kostiumie kąpielowym, warto wybrać się do parku wodnego już na początku znajomości. Do odważnych świat należy!

4. Kręgielnia

Jesteście partnerami, którzy czasem lubią ze sobą rywalizować? Kręgielnia to dla was doskonała propozycja na randkę zimą! Podczas gry w kręgle będziecie mogli nie tylko spędzić ze sobą czas inaczej niż zwykle, lecz także się ze sobą zmierzyć. To świetny pomysł na podwójną czy potrójną randkę, dlatego jeśli dawno nie widzieliście się ze swoimi przyjaciółmi lub chcecie, aby druga połowa poznała grono waszych znajomych, koniecznie ich zaproście. Dzięki temu nie popadniecie w rutynę, która zagraża związkowi wtedy, kiedy partnerzy ograniczają się przez dłuższy czas do swojego towarzystwa.

5. Lot w tunelu aerodynamicznym

Jesteście uzależnieni od adrenaliny? Macie ochotę złamać prawo grawitacji? Wykupcie lot w tunelu aerodynamicznym! To fantastyczny pomysł na randkę zimą, który zagwarantuje wam zapierające dech w piersiach wrażenia. Strumień powietrza, pędzący z prędkością 200 kilometrów na godzinę, pozwoli wam wznieść się w powietrze i poczuć wolnym jak ptak. Nie wykluczone, że dzięki tej formie rozrywki przełamiecie strach i zdecydujecie się na skok ze spadochronem.

6. Klub

Na parkiecie czujecie się jak ryba w wodzie? Wybierzcie się na randkę do klubu. To miejsce, gdzie będziecie mogli spędzić czas aktywnie, zapomnieć o problemach dnia codziennego i zaprezentować innym swoje zdolności taneczne. Poza tym widok poruszającego się w rytm muzyki ciała partnera na pewno rozpali wasze zmysły. Możecie zabrać ze sobą znajomych – to dobra okazja na nadrobienie zaległości towarzyskich.

5 najgorszych miejsc na pierwszą randkę

7. Strzelnica

Jesteście osobami żądnymi mocnych wrażeń? Poziom adrenaliny z pewnością podniesie wam strzelanie z broni palnej. Strzelnica to doskonałe miejsce na randkę zimą dla osób, którym przejadły się tradycyjne formy spędzania wolnego czasu we dwoje. Poza tym to świetny sposób na rozładowanie negatywnych emocji po stresującym dniu. Jeśli nie macie doświadczenia w strzelaniu, pod okiem instruktora nauczycie się, jak zawsze trafiać w dziesiątkę. Kto wie, może ta rozrywka stanie się waszą pasją, którą wspólnie będziecie chcieli rozwijać?

Tagi: randka, klub, kulig