5 pomysłów na randkę zimą!

Zimowa pogoda nie zachęca do romantycznych randek? Zakochani mrozu się nie boją! Zobaczcie 5 pomysłów na zimowe rendez-vous!

Zimowa pogoda nie zachęca do romantycznych randek? Zakochani mrozu się nie boją! Zobaczcie 5 pomysłów na zimowe rendez-vous!

5 pomysłów na randkę zimą!

Fot. Depositphotos

Zobacz też: 10 pomysłów na udane Walentynki. Zaskocz go!

Kino, restauracja, kawiarnia – jeśli masz dość typowych, przewidywalnych punktów schadzek, postaw na oryginalność. Co powiesz na:

1) Kulig
Szczęście mają ci, którzy mieszkają w górach lub w ich pobliżu. Wynajmij z wyprzedzeniem sanie tylko dla was. Konie, śnieg, gwieździste niebo, palące się pochodnie i wy! Zadbaj o to, by w saniach znalazł się ciepły koc, szampan, kieliszki i ciepła herbata w termosie.

2) Gorące źródła lub kąpiel we dwoje
Nie musisz jechać na Słowację czy Węgry, by wykąpać się w basenach termalnych, znajdziesz je także w polskich Tatrach i Sudetach. Kąpiel w zmineralizowanej wodzie termalnej obniża stres, odpręża i doskonale relaksuje. Namiastką kąpieli w wodach termalnych może być wspólna kąpiel w domu! Zrób pianę, włącz romantyczną muzykę, zapal świece – pobudź zmysły.

3) Spacer z atrakcjami
Każdy z nas ma coś z dziecka. Przypomnij sobie, co sprawiało ci największą radość zimą w dzieciństwie i pokaż to ukochanej osobie. Może wybierzecie się na sanki, zrobicie aniołki na śniegu albo ulepicie bałwana? Jeśli na dworze nie ma śniegu, zaproponuj spacer z karmieniem ptaków. Zabierz ze sobą kanapki, gorącą herbatę w termosie i ulubioną czekoladę. Piknik zimą? Czemu nie!

4) Wyjście „nie tam, gdzie zwykle”

Może zamiast kina czy restauracji warto udać się w jakieś nowe miejsce, gdzie oboje będziecie pierwszy raz? Planetarium, strzelnica, palmiarnia – wspólne odkrycia zbliżają!

5) Łyżwy i trzymanie się za ręce
To świetny sposób na aktywną randkę zarówno dla tych, którzy jeżdżą doskonale, jak i tych, którzy dopiero się uczą. Jeśli lubicie łyżwy, może wybierzecie się na mecz hokeja? Terminy znajdziecie na stronie internetowej reprezentacji Polski w hokeju na lodzie mężczyzn. Koniecznie zabierzcie ze sobą grzańca w termosie – z nim wspólne kibicowanie będzie jeszcze przyjemniejsze.

A jeśli już nie masz już na nic ochoty, może po prostu poleżycie we dwoje pod ciepłym kocykiem, obejrzycie ulubioną komedię i pochrupiecie popcorn? Czasem najprostsze pomysły są najlepsze! Grunt to nie pozwolić, aby zimowa pogoda odebrała nam szansy na wspaniałą randkę.