Jak umocnić więź z kobietą po pierwszej randce?

Suplementacja 2 g L-karnityny poprawia parametry spermy u mężczyzn, u których stwierdzono niepłodność trwającą co najmniej 2 lata / fot. Fotolia
Zobacz, do jakich trików uciekają się mężczyźni, aby zaimponować nam - swoim wybrankom i przyszłym partnerkom. Warto wiedzieć, w jaki sposób umacniają więzi po pierwszej randce!
Marta Wilczkowska / 07.07.2016 12:03
Suplementacja 2 g L-karnityny poprawia parametry spermy u mężczyzn, u których stwierdzono niepłodność trwającą co najmniej 2 lata / fot. Fotolia

Kwiaty

Wysłanie lub wręczenie kobiecie kwiatów to ogromnie romantyczny manewr. Podczas gdy Tobie nie spodobałoby się, gdyby dziewczyna wysłała Ci bukiet kwiatów, płci pięknej bardzo się to spodoba. Kwiaty to trwały (przynajmniej na jakiś czas) sposób na przypomnienie dziewczynie o sobie. Idealnie sprawdzają się na każdym etapie znajomości. Jeśli nie chcesz, wcale nie ma potrzeby, aby wydawać na kwiaty mnóstwo pieniędzy.

Prosty bukiecik za 10 złotych lub jedna róża z liścikiem i kilkoma czekoladkami wywoła taki sam efekt jak kubeł róż za 60 złotych, a znacznie mniej na to wydasz. Kupno kwiatów to kaszka z mleczkiem. Idziesz do kwiaciarni i mówisz do ekspedientki: „Chcę wydać tyle a tyle pieniędzy na romantyczny bukiet.

Może coś pani poradzić?”. Do tego dokup — lub sam zrób — kartkę, napisz parę romantycznych słów i gotowe! Wysłanie kwiatów wyjdzie Cię drożej i jest bardziej odpowiednie, kiedy już przespałeś się z kobietą i było Wam cudownie.

Jeśli zatem wylądujecie w sypialni i „odlecisz”, możesz wysłać swojej partnerce bukiet kwiatów do pracy i dołączyć liścik o treści: „Brak mi słów. To było cudowne. Dziękuję ci za ostatnią noc”.

Jeśli tak postąpisz, więcej seksu masz prawie jak w banku! Jeśli wpadniesz do dziewczyny z bukietem do jej miejsca pracy, upewnij się, że nie zostaniesz zbyt długo. Sugerujemy, abyś tylko zajrzał do niej, wywołał w niej wspaniałe uczucia i chwilę później zniknął.

Jeśli zostaniesz na dłużej, będziesz przeszkadzał jej w pracy i podejmujesz ryzyko zrobienia lub „palnięcia” czegoś, co zniszczy Twoje uwodzenie.

Zobacz też : Jak ją poderwać - bądź spontaniczny

Jeśli zostaniesz na dłużej, istnieje również spora szansa, że zaczniesz myśleć o sobie i własnych potrzebach, a ignorować jej. Możesz też wymóc na niej, aby przyznała, że jesteś świetnym facetem. Skup się na dziewczynie i zostaw ją i jej kwiaty w spokoju.

Prezenty

Powtórzmy zatem podstawy, gdyż moc podarunków z pewnością znasz.

Po pierwsze, jeśli wręczasz kobiecie podarunek, może być to coś taniego, byle było zmyślne, zabawne lub znaczące. Po drugie, prezent musi być ładnie zapakowany. Jeśli nie masz czasu na pakowanie, zrezygnuj z wręczania czegokolwiek.

Podarowanie kobiecie małej, zapakowanej niespodzianki to jak sprezentowanie komuś talonu na zakupy w ulubionym sklepie. Pokazujesz tym samym swoje intencje i odczucia i sprawiasz, że dziewczyna dobrze się czuje.

Podarowanie jej niezapakowanej niespodzianki to jak wręczenie komuś drobnych z kieszeni i stwierdzenie: „Idź sobie coś za to kupić”. To oznaka, że tak naprawdę nie włożyłeś w przygotowanie podarku jakiegokolwiek wysiłku. Jeśli chcesz obdarzyć kobietę w jej miejscu pracy, postępuj tak jak w przypadku kwiatów. Wręcz jej niespodziankę i spadaj. Nie ma sensu narażać się na ryzyko zniszczenia pozytywnych emocji, zostając na dłużej i przeszkadzając jej w pracy.

Zobacz też : Jak zachować się na randce?

Artykuł jest fragmentem książki: Kobiety wolą uwodzicieli. Jak je zdobywać?, Ron Louis, David Copeland, wyd. Helion

Redakcja poleca

REKLAMA