Pomysł na grę wstępną fot. Fotolia

Pomysł na grę wstępną - 7 sprawdzonych pomysłów na grę wstępną dla niego

W Twojej sypialni powiało nudą? Podpowiemy Ci, co robić, by odpowiednimi igraszkami przełamać łóżkową rutynę.
Marta Wilczkowska / 21.11.2013 13:08
Pomysł na grę wstępną fot. Fotolia
Jak szukać pomysłów do igraszek? Aby odpowiedzieć na to pytanie, przewertowałam dziesiątki poradników. Zobacz, co udało mi się znaleźć!

Autorzy wykazują się niemałą inwencją – radzą, by zapalić w sypialni świece aromatyczne, przebrać się za pielęgniarkę, dawać lekkie klapsy w pupę, zlizywać bitą śmietanę z sutków. Wybrałam te, które wydały mi się najbardziej godne wypróbowania. Podobno najważniejsze jest angażowanie wszystkich zmysłów partnera.

Poznaj 7 najciekawszych pomysłów na grę wstępną dla niego:


1. Mów do niego. Wyślij mu SMS. Temat: co chciałabyś, by zrobił Ci wieczorem w łóżku. To może być niezwykle podniecające dla mężczyzny, zwłaszcza jeśli na co dzień nie używasz pikantnych wyrazów. Możesz też zadzwonić do niego do pracy i wykorzystać fakt, że nie może głośno odpowiadać na Twoje aluzje. Takie gierki subtelnie podnoszą napięcie seksualne i pobudzają wyobraźnię.
2. Daj mu klapsa. Głaskanie pośladków i wewnętrznych stron ud wpływa na kochanków bardzo erotycznie. Podobnie mogą zadziałać klapsy delikatnie wymierzone płaską dłonią. To pobudza krążenie i powoduje lekkie mrowienie ciała.
3. Zaskakuj temperaturą. Przygotuj kilka kostek lodu i gorący napój i przystąp do działania. Najpierw pocieraj kostką lodu okolice sutków partnera. Następnie wypij łyk parującego napoju i obejmij sutek gorącymi ustami. Ostry kontrast zimna i ciepła jest niesamowity i działa nie tylko na piersi, ale także na całe ciało. Można również włożyć kostkę lodu do ust, zamiast kłaść ją bezpośrednio na skórę.
4. Przygotuj masaż erotyczny. Nigdy nie aplikuj skondensowanych olejków bezpośrednio na skórę, bo grozi to podrażnieniem. Nie umawiaj się też na wspólny masaż podczas jednego wieczoru: np. najpierw Ty masujesz swojego partnera, a potem on się odwdzięcza. Nie ma nic gorszego niż nerwowa obawa, że ta przyjemność zaraz się skończy i trzeba będzie samemu przejąć inicjatywę. Niech to będzie prezent niewymagający natychmiastowego rewanżu.
5. Całuj niespiesznie. Im bardziej Twój partner jest podniecony, tym szybciej chce działać. Nie zapominaj jednak, że to właśnie Twoje przemyślane posunięcia doprowadziły go do takiego stanu. Nie przyspieszaj i nie daj się do tego namówić. Powolne budowanie napięcia, m.in. poprzez pocałunki, stwarza niepowtarzalną harmonię w działaniu dwojga kochanków.
6. Muskaj delikatnie. Jedwab, aksamit i pawie pióra to bardzo zmysłowe przybory do masażu erotycznego. Te wyrafinowane akcesoria w kontakcie z Twoim nagim ciałem łatwo mogą wywołać uczucie pobudzenia. Delikatnie dotykaj nimi skóry partnera, zanim przejdziesz do pieszczoty dłońmi. Możesz nawet zawiązać mu oczy i zabawić się w zgadywanki: poproś, by odgadywał, którego rekwizytu używasz w danej chwili. Do okolic narządów płciowych należy przejść dopiero wówczas, gdy każda część ciała została już wystarczająco dopieszczona.
7. Zniewalaj. Miękkim szalikiem lub apaszką przywiąż jego ręce do oparcia łóżka. Możesz też związać mu ręce z tyłu taśmą, najlepiej kolorową i błyszczącą, czyniąc w ten sposób kochanka całkowicie bezradnym.

Czytaj także:

Iwona Czarnyszewicz

Pisząc tekst, korzystałam z badań opublikowanych przez Światowy Raport Durexa 2004 i 2005. Pomysły m.in. z poradników: Tracey Cox, „Hot Sex, czyli seks bez tabu”, Wiedza i Życie, 2003. Anne Hooper, „Pomysły na seks na weekend”, Świat Książki, 2005. Graham Masterton, „Potęga seksu”, Rebis, 2001. Anne Hooper, „Kamasutra dzisiaj”, Świat Książki, 2005.