Jak ukrywać romans biurowy?

Jak ukrywać romans biurowy?

Romans biurowy to temat do plotek. Jedne są bardziej zbliżone do prawdy, inne mijają się z nią w stu procentach. Bez względu na zajmowane przez Ciebie stanowisko – romans biurowy może przysporzyć Ci w konsekwencji więcej smutku niż przyjemności.
/ 25.05.2011 18:51
Jak ukrywać romans biurowy?

Dlatego, by tak się nie stało przestrzegaj kilku zasad

1. Pamiętaj, romans zwykle zaczyna się i kończy – Wasza dyskrecja pozwoli Wam obojgu nie nadszarpnąć opinii i w razie ustania romansu dalej pracować razem.

2. Jeśli zdecydowałaś się na romans z Twoim przełożonym – nie chwal się tym faktem przed koleżankami i kolegami – nawet jeśli jesteś dobra w tym co robisz, zawsze będzie powód, by umniejszyć Twoje umiejętności i ewentualny awans przypisać Twoim wyczynom seksualnym a nie wiedzy.

3. Unikaj przesyłania pikantnych maili, sms-ów, komunikatów za pośrednictwem komunikatorów, służbowego telefonu i konta e - mail – stanieje bowiem ryzyko, że trafia one do złego adresata lub zostaną podejrzane, np. przez kolegów z działu informatycznego.

4. Pamiętaj, by mimo łączącej Was namiętności, nie zmienić wzajemnego traktowania się w oczach innych.

Polecamy: Jak rozbudzić Wasze zmysły?

5. Unikajcie miejsc zatłoczonych, z przeszklonymi drzwiami oraz takich, w których mogą znajdować się kamery przemysłowe.

6. W sytuacjach oficjalnych nadal bądźcie dla siebie obojętni, mimo, że z takim trudem przychodzi Wam stłumić ogień namiętności.

7. Unikajcie wspólnych wyjść z pracy, chyba, że zdarzą się przypadkiem.

8. Bierzcie urlop w różnych terminach, albo przynajmniej z pozoru różnych.

9. Unikajcie publiczne wręczania sobie kwiatów i innych prezentów.

10. Jeśli uda Wam się znaleźć wolną chwilę w pracy i do tego będziecie pozbawieni ciekawskich spojrzeń kolegów i koleżanek z pracy możecie dać się ponieść fantazji. Szybko jednak wróćcie do rzeczywistości po chwilach uniesienia.

Nie możesz sobie pozwolić na zgubienie kolczyka, czy bransoletki w gabinecie kochanka, czy innym miejscu, w którym nie powinno Cię być. 

Czytaj także: Jak odkryć swoją seksualność?