Jak rozbudzić Wasze zmysły?

Jak rozbudzić Wasze zmysły?

Co jest w stanie rozbudzić Wasze zmysły po całym tygodniu pracy? Co Was podnieci i wprowadzi ten dreszczyk emocji do związku i pożycia?
/ 23.04.2011 20:00
Jak rozbudzić Wasze zmysły?

Kiedy twórcy romantycznych filmów dadzą ponieść się fantazji i wyczarują na ekranie piękne chwile uniesienia - przeciętni zjadacze chleba zastanawiają się jak to jest możliwe, że po tylu latach znajomości, po ciężkim dniu pracy im - bohaterom nadal sie chce aranżować intymną scenerię.

Jeśli należysz właśnie do tych co zazdroszczą filmowcom fantazji, przeczytaj dalej, by poznać sposoby na łatwe wzbudzenie w partnerze pożądania. Jako ludzie mamy do dyspozycji pięć zmysłów, a każdy z nich można tak poruszyć, by chwile razem spędzone w sypialni nabrały świątecznego, niecodziennego wyrazu.

Wzrok

Czy jesteś kobietą czy mężczyzną, wygląd Twojej drugiej połówki jest dla Ciebie ważny. Twoje pożądanie wzrasta wraz z zainteresowaniem okazywanym Twojemu partnerowi przez inne osoby. Pamiętajcie o tym i dlatego mimo upływu czasu dbajcie o to, by być dla siebie atrakcyjnymi. Dbajcie o swoje ciało, włosy, paznokcie.

Przed upojnym wieczorem szczególnie kobiety powinny zadbać o fryzurę i makijaż. Nie bez znaczenia jest również strój, w jakim prezentujecie się swojej drugiej połówce.

Zapach

Zapachy potrafią rozbudzić pożądanie, ale potrafią też skutecznie zniechęcić do miłosnych igraszek. Zapachy, które wydziela w sposób naturalny ciało człowieka jednych podniecają, a innych odstraszają - wszystko zależy od ich intensywności. Dlatego zanim wybierzesz zapach na romantyczny wieczór - zadbaj o higienę całego ciała.

W kwestii wyboru zmysłowej linii zapachowej, pamiętaj, że zapachy na takie okazje charakteryzują ciężką nutą orientalnych przypraw i owoców, niekiedy obecna jest w nich nuta piżma. Takie zapachy stosuj z umiarem z uwagi na ich intensywność.

Smak

Smaki, które pomogą rozbudzić Wasze zmysły są różnorodne.

Począwszy od czekolady i wina, które choć wyzwalają odczucie euforii i zadowolenia, to nie wszystkim kochankom służą, poprzez egzotyczne owoce, a na przyprawach kończąc. Przyprawy i rośliny, które pozytywnie wpływają na życie seksualne to przede wszystkim; żeń - szeń, imbir, karczochy, bazylia, chili, cynamon, curry, kolendra, gałki muszkatołowa, papryka, pieprz, korzenia lubczyk.

Polecamy: Pomysły na erotyczne zjedzenie partnera

Dotyk

Każda chwila spędzona w sypialni jest wypełniona zaspokajaniem tego zmysłu, dotykacie, się, głaskacie, masujecie Wasze ciała. Te chwile będą przyjemne jedynie wtedy, gdy Wasze ciała będą pragnęły wzajemnie się dotykać.

Nie będzie to jednak możliwe, gdy zamiast delikatnie pieścić będziecie szarpać ciało partnera szorstką skóra cy ogryzionymi paznokciami.

Słuch

W sypialni wyłączcie telefony komórkowe, zamieńcie odgłosy pędzącego miasta na ulubioną muzykę. 

Czytaj także: Jak mieć udany seks?