Czy warto uprawiać seks w biurze?

Czy warto uprawiać seks w biurze?

O biurowych romansach krąży wiele anegdot, jedne są bardziej zbliżone do rzeczywistości, a inne wydają się być mocno przejaskrawione. Skoro jednak nawiązaliście taką znajomość zawodową, warto wiedzieć na ile możecie sobie pozwolić?
/ 25.05.2011 18:38
Czy warto uprawiać seks w biurze?

Długie oczekiwanie - czy to powód seksu w biurze?

Poznaliście się jakiś czas temu, jednak wzajemna fascynacja wzięła górę nad rozsądkiem i daliście się porwać miłosnym uniesieniom, niestety w miejscu pracy. Niestety dlatego, że nie jest to najlepsze miejsce na okazywanie sobie uczuć, a raczej seksualnej fascynacji.

Nie jest to miejsce najlepsze z kilku względów: jest to miejsce Waszej pracy, a nie spotkań towarzyskich, stale ktoś Was obserwuje, może poza pracą pozostajecie w stałych związkach – a romans w pracy, choć w tej chwili jest dla Was ważny, jest raczej czymś chwilowym, o czym nie chcielibyście mówić całemu światu.

Mimo tych okoliczności, romans biurowy ma w sobie pewien element pikanterii, którym oboje się zaraziliście. Jeśli dochodzi do tego wszystkiego fakt, że jedynym miejscem Waszych schadzek jest biuro – atmosfera nabiera rumieńców. Musicie przecież czekać cały dzień, by móc wziąć w ramiona kochanka.

Czego się wystrzegać decydując się na seks w biurze

Wzajemne zauroczenie i chęć spędzenia sam na sam kilku chwil nawet we wnętrzach biurowych może osłabić Waszą czujność.

Pamiętajcie, że decydując się na seks w biurze, nikt nie może Was zobaczyć – co innego plotki i domysły na temat Waszego związku, a co innego relacja naocznego świadka Waszych seksualnych wyczynów.

Polecamy: Czy potrzebne są fantazje seksualne?

Dreszczyk emocji

Mimo tego, że trzeba się nieźle pilnować, by nie zostać wziętym na języki przez współpracowników, seks w biurze kusi wiele osób. Jest coś podniecającego w tej atmosferze ukrycia i tajemniczości, która towarzyszy uprawianiu seksu w biurze. Nie tylko ci, którzy nawiązali romans biurowy korzystają z możliwości wykorzystania pomieszczeń biurowych jako miejsca schadzek.

Niekiedy seks biurowy może stać się  udziałem Twojego  partnera zupełnie nieoczekiwanie. Wystarczy, że  założysz seksowną bieliznę i odwiedzisz niespodziewanie w biurze swojego kochanka, niby ukradkiem odsłonisz rąbek bielizny i rozpalisz jego zmysły do czerwoności – z pewnością nie oprze się Twojemu czarowi i zapragnie choć przez chwilę się z Tobą kochać.

Dla niektórych par właśnie taka forma współżycia wydaje być bardziej atrakcyjna niż inne, dla niektórych jest formą wzajemnego utwierdzenia się w przekonaniu, ze nadal mogą się zaskakiwać.

Decyzja o uprawianiu seksu w biurze jest też przejawem fantazji i spontaniczności. Dlatego może warto zaskoczyć partnera lub partnerkę nieopanowaną chęcią kochania się tu i teraz.

Czytaj także: Jak rozbudzić Wasze zmysły?