Pharmaceris B – dermokosmetyki dla dzieci i niemowląt

Skóra dziecka jest wyjątkowo wrażliwa, a jednocześnie bardzo narażona na działanie czynników zewnętrznych, gdyż nie potrafi jeszcze pełnić wszystkich swoich funkcji. Preparaty dla niemowląt muszą być bezpieczne i łagodne. Powinny zapewniać odpowiednie nawilżenie i natłuszczenie naskórka, a jednocześnie działać kojąco, łagodząco i zapewniać odporność na podrażnienia. Z myślą o najmłodszych przygotowano linię kosmetyków Pharmaceris B, która uzyskała pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka.
NOWOŚĆ! Bezpieczny krem ochronny do twarzy dla dzieci SPF 50+ polecany jest do codziennej ochrony delikatnej skóry dzieci i niemowląt od 1. dnia życia. Krem chroni skórę dzieci przed intensywnym nasłonecznieniem i czynnikami zewnętrznymi, takimi jak zimno czy wiatr. Rekomendowany jest również dla skóry atopowej, nadwrażliwej i podatnej na alergię na promienie słoneczne oraz filtry chemiczne. Preparat tworzy na powierzchni skóry ekran mineralny, zmniejszając ryzyko przenikania w głąb skóry szkodliwego promieniowania UVA i UVB. Minimalizuje powstawanie uszkodzeń i poparzeń słonecznych. Krem w znacznym stopniu neutralizuje wolne rodniki odpowiedzialne za reakcje fotouczulające i hamuje skłonności do alergii, podrażnień, świądu oraz wyprysków słonecznych. Higroskopijne cząsteczki wspomagają regenerację naskórka, likwidują objawy ściągnięcia i napięcia skóry oraz chronią ją przed wysuszeniem. Naturalnym efektem zastosowania filtrów mineralnych jest pozostawienie na skórze cienkiej, białej warstwy ochronnej.

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)