POLECAMY

Słodka, gazowana i uzależniająca. Poznaj 7 skutków codziennego picia Coca-Coli…

Też często po nią sięgasz?
Marta Słupska / 7 miesięcy temu

Wszystko jest dla ludzi, to prawda. Kiedy jednak z czymś przesadzamy, szczególnie, jeśli to „coś” jest bardzo niezdrowe, bardzo szybko możemy zauważyć negatywne konsekwencje…

Cola 7 dni w tygodniu

Coraz więcej osób na świecie, a w tym także w Polsce, uważa, że jest uzależnionych od Coca-Coli. Coloholicy, bo tak się nazywają, nie wyobrażają sobie dnia bez swojego ulubionego, gazowanego napoju. Często od niego zaczynają dzień i na nim go wieczorem kończą. Bywa, że piją tylko puszkę czy dwie dziennie, zdarza się jednak, że potrafią pochłaniać dzień w dzień dwa, a nawet cztery litry Coli.

Cola tymczasem, jak każdy napój gazowany, zdrowa wcale nie jest i nie pozostaje bez wpływu na nasz wygląd i organy wewnętrzne. Jesteście więc w błędzie, jeśli należycie do osób, które myślą, że kilka łyków coli czy podobnych do niej napojów nie może zrobić nam krzywdy.

Co się zatem dzieje w organizmie osoby, która codziennie sięga po Colę? Jakie problemy zdrowotne prędzej czy później się u niej pojawią? I w końcu: jak Cola wpływa na wygląd? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w naszej galerii…

Czy od picia dietetycznej coli można przytyć?

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/7 miesięcy temu
Cola Zero jest bez cukru i smakuje tak samo. Straszne bzdury w tym artykule...