Autor plakatu: Agnieszka Popek – Banach/ Źródło: Fundacja Rodzice Przyszłości fot. Fundacja Rodzice Przyszłości

6 grudnia – podsumowanie Testu Świadomego Rodzica i bezpłatne konsultacje z psychologiem dziecięcym

6 grudnia zapraszamy wszystkich rodziców wraz z dziećmi, a także wszystkie zainteresowane osoby do warszawskiej filii fundacji – Klubu Mama Lama. Podczas spotkania zostaną ogłoszone wyniki Testu Świadomego Rodzica, a także będzie można porozmawiać z psychologiem dziecięcym. Na dzieci, które będą towarzyszyły rodzicom czekają specjalne atrakcje. Wydarzenie organizowane jest w ramach Międzynarodowego Kongresu Praw Dziecka w Roku Janusza Korczaka. W spotkaniu udział zapowiedział Rzecznik Praw Dziecka Marek Michalak.
Autor plakatu: Agnieszka Popek – Banach/ Źródło: Fundacja Rodzice Przyszłości fot. Fundacja Rodzice Przyszłości

Test Świadomego Rodzica

Test Świadomego Rodzica został opublikowany pod koniec października. 6. grudnia, w dzień mikołajkowy, chcemy podzielić się z Państwem danymi zebranymi w ciągu okresu, jaki upłynął od tego momentu. To świetna okazja, by usłyszeć zarówno opinie rodziców, którzy test rozwiązali, jak i ekspertów, którzy wciąż nad nim  pracują. Zebrane dane posłużą im do pracy nad kolejną edycją testu, który planujemy opublikować w czwartym kwartale przyszłego roku.

Polecamy: Brian Tracy o integralnym rozwoju dzieci - cykl filmów

Eksperci czekają na rodziców!

Dla rodziców będzie to nie tylko możliwość, by podzielić się uwagami i sugestiami dotyczącymi testu oraz własnymi wychowawczymi doświadczeniami, ale także by porozmawiać z fundacyjnymi ekspertami, zasięgnąć krótkiej porady, czy nawiązać pierwszy kontakt z psychologiem dziecięcym.

W spotkaniu udział wezmą: Marek Michalak –  Rzecznik Praw Dziecka, Katarzyna Szymańska - dr nauk humanistycznych Polski Instytut Ericksonowski, psychoterapeutka, Małgorzata Ohme – psycholog dziecięcy, Wojciech Marciszewski – prezes zarządu Fundacji Rodzice Przyszłości.

Do dyspozycji gości będą również: Justyna Święcicka – psycholog oraz Sebastian Głydziak – założyciel Fundacji Rodzice Przyszłości.

Spotkanie poprowadzi dziennikarka radiowej Trójki - Katarzyna Stoparczyk, ambasador Fundacji Rodzice Przyszłości. 

Polecamy: Nowoczesne rodzicielstwo według Pierwszej Damy Pani Anny Komorowskiej - wywiad

Specjalnie dla dzieci – godzinne przedstawienie

Na dzieci, które będą towarzyszyły rodzicom czekają specjalne atrakcje: w czasie kiedy rodzice będą zajęci, wszystkie chętne dzieci zapraszamy na godzinne zajęcia prowadzone przez wspaniałych aktorów Teatru Puszka. Na wszystkich czeka niespodzianka!

Po spotkaniu zapraszamy na zdrowy, lekki poczęstunek.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc bardzo prosimy o zgłoszenie chęci uczestnictwa w spotkaniu do 4 grudnia na adres: Kasia Jacobson  k.jacobson@rodziceprzyszlosci.pl

Termin: czwartek, 6 grudnia, godz. 12.00

Miejsce: Filia Fundacji Rodzice Przyszłości – Klub dla dzieci i rodziców Mama Lama, ul. Dąbrowskiego 71 w Warszawie

Przewidywany czas trwania spotkania: 1,5 godziny

Zobacz także: Sprawdź czy jesteś świadomym rodzicem - 6 faktów na temat rozwoju dzieci

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)