Ozdobne litery na ślub z inicjałami par młodej i napisem love

Prawdziwym hitem ślubnym są świecące litery i dekoracyjne napisy "Love". Zobacz, jak pięknie ozdobić weselną salę takimi dodatkami.

Ozdoby ślubne to nieodłączny element każdego wesela. Kwiaty, płatki róż czy świece to tylko nieliczne z możliwości. Ostatnio modne stały się ozdobne litery, napisy LOVE umieszczane na stolikach oraz inicjały pary młodej

Zarówno podświetlane litery, jak i napisy 3D pięknie komponują się z wystrojem sal bankietowych czy otwartych przestrzeni. Dodatkowo sprawiają, że cała uroczystość nabiera dużo bardziej spersonalizowanego charakteru. 

DIY - ozdoby ślubne 

Świecące litery

Jeśli organizujesz ślub w stylu retro, nie zapominaj o podświetlanych napisach, które dodadzą nadzwyczajnego klimatu. Świetnie będą prezentowały się szczególnie przy przygaszonym świetle lub w ogrodzie, luźno umieszczone w naturalnej przestrzeni. Małe napisy ledowe tylu "love" czy inicjały pary młodej to uroczy pomysł. Ślubnym must-havem 2016 są jednak olbrzymie litery, wysokości pary młodej. Nie tylko robią wrażenie, ale i wspaniale wygląda na ślubnych zdjęciach.  

Modny ślub i wesele

Dekoracje na stół pary młodej

Napisy 3D to też doskonały pomysł na dekorację stolika pary młodej. Pamiętaj, aby litery były odpowiednio dobrane do innych ślubnych dekoracji. Jeśli więc na twoim weselu dominują odcienie fuksji, to inicjały też powinny być w tym kolorze. Możesz też wykorzystać ramki ze zdjęciami tylu Mr&Mrs i umieścić w nich wasze zdjęcia.  

Niecodzienne weselne dekoracje 

 

Detale c.d. #tortweselny #salaweselna #detale #inicjaly #fotografia #fotografbialystok #fotografiaslubna

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Ewelina Simakowicz (@fotoinspiracja_simakowicz)