Rok przed ślubem - co należy zrobić rok przed ślubem?

Zorganizowanie ślubu i wesela to nie lada wyzwanie. Z pomocą przychodzi wedding planner Dariusz Zwadowski z agencji Dariusz Zwadowski & Konsultanci Ślubni.

Planowanie ślubu i wesela najlepiej rozpocząć na rok przed samym wydarzeniem. Dariusz Zwadowski z agencji Dariusz Zwadowski & Konsultanci Ślubni podpowiada, na jakie element należy zwrócić uwagę rok przed ślubem, aby o niczym nie zapomnieć. 

Rok przed ślubem: O czym nie możesz zapomnieć? 

 

Zobacz, o czym należy pamiętać rok przed ślubem:

1. Wybierzcie styl ślubu - zastanówcie się, jaki rodzaj uroczystości podoba się wam najbardziej. Elegancki, glamour, rustykalny, w stylu boho, czy może jakiś zupełnie inny? 

2. Stwórzcie listę gości - ten wybór będzie warunkował wybór sali weselnej. 

Jak wybrać idealną salę weselną? Poznaj 5 rad!

3. Wybierzcie salę weselną - zarezerwowanie sali, dworku czy restauracji to jedna z ważniejszych czynności, o której nie możecie zapomnieć. Jeśli zależy wam na konkretnym miejscu i dacie, lepiej jest "zaklepać" termin wcześniej, aby nie okazało się, że ktoś był szybszy.

4. Wybierzcie menu - zastanówcie się nad ilością oraz rodzajem dań, które będą serwowane na weselu.

Ile dań powinno pojawić się na weselu?

5. Ustalcie, jak będzie serwowane menu - to ważna kwestia, o której wielu narzeczonych zapomina. Ustalcie z managerem sali weselnej, w jaki sposób będą serwowane i rozstawione dania na weselu. 

6. Omówcie elementy pakietu, oferowanego przez obiekt weselny - upewnijcie się, czy wybrana przez was sala weselna oferuje nocleg, rzutnik do wyświetlenia zdjęć i wino musujące na powitanie gości. 

Zobacz, jak usadzić gości weselnych

7. Zwróćcie uwagę na minimalną liczbę gości - sprawdźcie, ile gości pomieści wybrany przez was obiekt weselny, aby nie okazało się, że na sali jest zbyt ciasno. 

Zobacz, o czym należy pamiętać na 9 miesięcy przed ślubem!

 

 

Tagi: 

Redakcja poleca

REKLAMA