Wychodzisz za mąż? Zobacz, co należy zrobić rok przed ślubem!

Zorganizowanie ślubu i wesela to nie lada wyzwanie. Z pomocą przychodzi wedding planner Dariusz Zwadowski z agencji Dariusz Zwadowski & Konsultanci Ślubni.

Planowanie ślubu i wesela najlepiej rozpocząć na rok przed samym wydarzeniem. Dariusz Zwadowski z agencji Dariusz Zwadowski & Konsultanci Ślubni podpowiada, na jakie element należy zwrócić uwagę rok przed ślubem, aby o niczym nie zapomnieć. 

Rok przed ślubem: O czym nie możesz zapomnieć? 

 

Zobacz, o czym należy pamiętać rok przed ślubem:

1. Wybierzcie styl ślubu - zastanówcie się, jaki rodzaj uroczystości podoba się wam najbardziej. Elegancki, glamour, rustykalny, w stylu boho, czy może jakiś zupełnie inny? 

2. Stwórzcie listę gości - ten wybór będzie warunkował wybór sali weselnej. 

Jak wybrać idealną salę weselną? Poznaj 5 rad!

3. Wybierzcie salę weselną - zarezerwowanie sali, dworku czy restauracji to jedna z ważniejszych czynności, o której nie możecie zapomnieć. Jeśli zależy wam na konkretnym miejscu i dacie, lepiej jest "zaklepać" termin wcześniej, aby nie okazało się, że ktoś był szybszy.

4. Wybierzcie menu - zastanówcie się nad ilością oraz rodzajem dań, które będą serwowane na weselu.

Ile dań powinno pojawić się na weselu?

5. Ustalcie, jak będzie serwowane menu - to ważna kwestia, o której wielu narzeczonych zapomina. Ustalcie z managerem sali weselnej, w jaki sposób będą serwowane i rozstawione dania na weselu. 

6. Omówcie elementy pakietu, oferowanego przez obiekt weselny - upewnijcie się, czy wybrana przez was sala weselna oferuje nocleg, rzutnik do wyświetlenia zdjęć i wino musujące na powitanie gości. 

Zobacz, jak usadzić gości weselnych

7. Zwróćcie uwagę na minimalną liczbę gości - sprawdźcie, ile gości pomieści wybrany przez was obiekt weselny, aby nie okazało się, że na sali jest zbyt ciasno. 

Zobacz, o czym należy pamiętać na 9 miesięcy przed ślubem!

 

 

Tagi: 
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/03.02.2017 16:14
pierwsze co rezerwowaliśy to fotografa i kamerzystę. chyba najwazniejsze to było dla nas :) jest to bardzo fajna pamiątka na lata, na pewno nasze dzieci beda chciały zobaczyc jak to wszystko wyglądało,hihi :) u nas byli panowie z superfoto.eu i jesteśmy z ich pracy bardzo zadowoleni
/02.01.2017 10:53
Ja też bardzo szybko sobie chciałam fotografa na sesję ślubną zarezerwować bo zależało mi na studio fotograficznym multiarte Pana Tomasza Pawlaka i dobrze, że się uwinęłam bo zdjęcia wyszły naprawdę wyjątkowe i takie jak sobie marzyłam
/11.11.2016 17:46
ja biorę ślub za 7 miesięcy i mam tylko salę zarezerwowaną, mam stresa